Karaman Maçı Yorumladı

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, ligde iddialı bir takım olacaklarının görüntüsünü verdiklerini söyledi

Karaman Maçı Yorumladı

 Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, ligde iddialı bir takım olacaklarının görüntüsünü verdiklerini söyledi.

Karaman, 3-2 kaybettikleri Trabzonspor maçının ardından yaptığı açıklamada, “İlk 45 dakikada sonucu almamız gerekirdi. 3-1, 4-1 gibi bir skorla içeri gidebilirdik. Hep geriden oyunu takip ettik. Bu da çok zor. 1-1’i yakalık, 2-1 geri düştük, 2-2 yi yakaladık. Bu tür durumlar takımı demoralize edebilir. Çünkü bundan önceki maçlar yenilen gollerde takımın nasıl etkilendiğini biliyoruz.” değerlendirmesini yaptı.

‘90 dakikadan sonra biz bu ligde iddialı bir takım olacağımızın görüntüsünü verdik’ diyen Karaman, sözlerini şöyle tamamladı: “Teknik adam olarak birgün çalıştıktan sonra maça çıktık. Çalışarak özellikle defans anlamındaki hataları az indirerek ligde izlenebilir bir Rizesspor göstereceğiz.”

Taktik olarak daha başarılı olduklarını, fakat defansta o kadar iyi olmadıklarını dile getiren Karaman, kendisinde önceki teknik adam Mehmet Özdilek’in de fizik olarak iyi bir takım bıraktığını sözlerine ekledi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.