Karayolları Tepki Sonrası Hizaya Geldi

Trabzonspor taraftarının, Cumartesi saat 14:00'da düzenleyeceği eylemin duyusunu için astığı pankart müdür talimatı denilerek kaldırılmıştı.

Karayolları Tepki Sonrası Hizaya Geldi

 Trabzonsporlu taraftarlar dün ilçe ilçe gezerek, Cumartesi gerçekleşecek büyük eylemin duyurusunun yer aldığı pankartları şehrin önemli yerlerine asmıştı.

Vakfıkebir'in girişinde Yalıköy'de asılan pankart, görevliler tarafından kaldırıldı. Pankartı asan taraftarların olay yerinde görevlilere tepki göstermesinin üzerine, görevliler "müdür böyle emretti. Bizim yapacak birşeyimiz yok" şeklinde cevap vermiş ve pankartı kaldırmıştı.

OLAY SOSYAL MEDYAYA TAŞINDI

Sosyal medyada Trabzonspor taraftarının büyük tepki göstermesi üzerine," Konuyla ilgili ne bölge müdürü ne de il ve şube müdürlüğünün bir talimatı yok. Sadece karayollarında görevli ve trafik güvenliğinden sorumlu arkadaşlarımız yağmurdan dolayı sarkan bir kaç pankartı indirmek zorunda kaldı. Biz olaydan haberimiz olunca kendilerine talimat verdik” şeklinde açıklama yapan Karayolları yetkilisinin açıklamaları taraftarlar tarafından olumlu karşılandı.

Bir kesin taraftar ise bu açıklama sonrasında "madem öyleydi neden tekrar asmadılar" derken, pankartı asan taraftarlar ise,"pankartı biz oraya çok sağlam bağladık." dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aziz akdah - 3 yıl önce
O psnkarti kaldiramaz ya saglam sekilde asar yada baska yere assin.kaldirsans tayyop erdoganin pankartini sikar.
Avatar
yesım - 3 yıl önce
bız kendı ıcımızde savas var