Kasımpaşaspor Maçı Hakkında Açıklama

Trabzonspor Kulübü, kadın ve çocuk seyirciler ile ilgili açıklama yaptı.

Kasımpaşaspor Maçı Hakkında Açıklama

Trabzonspor Kulübü, kadın ve çocuk seyirciler ile ilgili açıklama yaptı.

18 Mart 2014 Salı 20:28
Kasımpaşaspor Maçı Hakkında Açıklama
 İŞTE O AÇIKLAMA;

Takımımızın ligin 26. haftasında Kasımpaşa ile oynayacağı maçı izleyecek olan kadın ve çocuk taraftarlarımızla ilgili kulübümüzden bir açıklama yapıldı.

Seyircisiz maçlardaki organizasyon ve sorumluluk, cezalı olan ev sahibi kulübe ait olmaktadır. Uygulama ile ilgili şu hususlar dikkate alınmalıdır:

a) Seyircisiz müsabakaları, kadınlar ile annelerinin yanlarında olması koşulu ile 20.03.2002 tarihinde ve daha sonra doğmuş erkek çocuklar ücretsiz izleyebilecek.

b) Kadınlar ve çocuklar TC Nüfus Cüzdanı fotokopisini gişe görevlisine vermek zorundadır.

Buna istinaden;

1- Stadyuma biletsiz seyirci alınmayacak ve biletler bedelsiz olarak bastırılacaktır.

2-Biletlerin dağıtımı stadyum gişelerinden yapılacaktır.

3-İnternetten bilet talebi yapılamayacaktır.

4- Alınan biletlerin kontrolü, turnike girişlerinden (a) ve (b) bentlerinde belirtilen esaslarla yapılacaktır.

5- Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu bünyesinde bulunan veya denetiminde olan sosyal amaçlı çocuk yuvaları ve yetiştirme yurtları kanalı ile müsabakalara getirilmek istenen 20.03.2002 tarihinde veya daha sonra doğmuş çocuklar için, Yurt Müdürlükleri tarafından Valiliklerden izin alınması gerekmektedir. Yurt Müdürlükleri, Valilik onayı alındıktan sonra, o müsabakada bulunacak çocuk ve görevlilerin listesini ev sahibi kulüplere bildirecek ve kulüpler tarafından verilecek biletler ile müsabakaların izlenmesi sağlanacaktır. Bu kurumlar tarafından getirilecek çocukların yanında refakat edecek görevlilerin de kadın olması zorunludur.

6- Engelli kadınların refakatçilerinin de kadın olması zorunludur. Yaş sınırlarına uyan engelli çocukların annelerinin refakatinde olması zorunludur.

7- Misafir takımların kadın ve çocuk taraftarları da yukarıda belirtilen kriterlere, TFF düzenlemeleri ile getirilmiş kontenjan sınırlamalarına uymak ve ev sahibi takım taraftarlarıyla farklı tribünde olmak koşuluyla seyircisiz oynanan müsabakaları izleyebilirler.
Son Güncelleme: 18.03.2014 20:29
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575