Kayserispor Taraftarlarından Trabzonsor'a Büyük Jest

Trabzonspor kafilesinin Kayseri'ye ayak basmasının ardından yapılan paylaşım rekor kırdı.

Kayserispor Taraftarlarından Trabzonsor'a Büyük Jest

Trazonspor, Kayserispor maçı için bu kente giderken bugün sosyal medyada atılan bir mesaj hem Kayserisporlu taraftarlar hem de Bordo-Mavili taraftarlar arasında rekor kırdı.

Trabzonspor, Kayserispor maçı için bugün bu kenti hareket etti. Kente gelişinde Bordo-Mavili taraftarlar tarafından coşkuyla karşılanan Trabzonspor'da bütün hesaplar yarın için galibiyet üzerine.

Trabzonspor'un Kayseri'ye gidişinde Kayserisporlu taraftarların bir oluşumu olan Kayserispor Fan Clup, ünlü sosyal paylaşım sitesi twitter'dan "Şehrimize hoşgeldin 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor!" şeklinde mesaj attı.

Bu mesaj hem Trabzonsporlu hem de Kayserisporlu taraftarlar arasında neredeyse paylaşım rekorları kırdı.

Takipçisi 2 bin civarında olan Fan Clup Kayserispor'un bu mesajı sadece 3 saatlik bir sürede  1.266 kez paylaşıldı. Hala paylaşılmaya devam eden mesaj sonrasında ise yine aynı twitter hesabından maç için süpriz bir pankart hazırlandığı ve Kayserispor ve Trabzonsporlu taraftarların ortak tezahüratlarda yapacağı duyruldu.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
halil rahman - 4 yıl önce
yahu bunlar değilmiydi fenere 15 dakika da maçı verip iki hafta sonra bize karşı kayserispor tarihinin en iyi futbolunu oynayan.ben mi yanlış hatırlıyorum maç trabzondaydı son dakikaya kadar mücadele ettiler 3-3 tü sanırım berabere bitmişti.hocalarıda bizim şota efendi idi.bize karşı kendilerini o kadar yormuşlardı ki bizden sonra haftalarca puan alamadılar
Avatar
yusuf toprak - 4 yıl önce
oynamasınlar mı adamlar şike mi yapsınlar ne olsun istiyosun halil