Konya Yasağı Sonrası Yönetimi Kınadılar

Trabzonspor yönetiminin Konya deplasmanında kendi taraftarını istememesi, İstanbul Trabzonsporlular Platformu'ndan tepki çekti.

Konya Yasağı Sonrası Yönetimi Kınadılar

 Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ali Uzunay'ın, Trabzonspor yönetimine girmeden önce başkanlığını yaptığı İstanbul Trabzonsporlular Platformu'ndan kınama mesajı geldi.

Trabzonspor yönetiminin isteği sonrası verilen karar için İstanbul Trabzonsporlular Platformu'nun yayınladığı mesaj;

Trabzonspor yönetiminin, deplasmanda oynayacağımız Konyaspor maçı öncesi almış olduğu kararı üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Trabzonspor yönetimi, Konya Emniyetine gönderdiği yazıda "Taraftarlarımız gerek şike olayları gerekse de TFF PFDK tarafından son dönemde verilen cezaları protesto etmek üzere olay çıkartacaktır" ifadelerini kullanmıştır.

Bu ifadeler, Trabzonspor'un şanlı taraftarını derinden yaralamıştır. Trabzonspor yönetimi bu davranışıyla; kimi kime şikayet etmiştir? Yağmurda, çamurda stadyumlara koşan.. Avni Aker'de, deplasmanlarda, yurt dışı maçlarında; cebinde ki son kuruşu harcayarak maça giden.. Her ortamda Trabzonspor'un hakkını arayan.. Şanlı taraftarı şikayet etmek ve Konyaspor maçına alınmamasını sağlamak; Trabzonspor yönetimine yakışmamıştır..

Taraftar varsa futbol vardır. Taraftar varsa heyecan vardır. Taraftar varsa ruh vardır. En önemlisi; Trabzonspor'un yanında taraftar varsa ozaman Trabzonspor gerçek sıfatına kavuşmuş olur.

İstanbul Trabzonspor Taraftarları Platformu olarak, Trabzonspor yönetiminin almış olduğu bu kararı kınıyoruz. Ve hatırlatmak isteriz ki isimler geçicidir fakat baki olan Trabzonspor ve şanlı taraftarıdır...

İstanbul Trabzonspor Taraftarlar Platformu

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.