"Kulağımdan Nefes Alıyorum"

Trabzonspor’da idmanlarda futbolcuları bir hayli yoran Akçay, sonunda oyuncuların pestilini çıkarıyor


 Trabzonspor’un Isparta Davraz’da devam eden kampında en çok merak edilen isimlerden biri de Batuhan Karadeniz. Trabzonspor’a ilk imza attığı günlerde fazla kiloları ile dikkat çeken Batuhan, kampın son günü yaklaşırken bir hayli kilo verdi. 

Yaklaşık 4 kilo verdiği tahmin edilen Batuhan Karadeniz’in kondisyonu da gözle görülür bir şekilde iyileşiyor. Ancak henüz diğer futbolcuların seviyesine ulaşamayan Batuhan Karadeniz’in en az 2 aya ihtiyacı olduğu kaydediliyor. 

Bugün yapılan sabah idmanında da kondisyon ağırlıklı çalışırken takım gruplar halinde koşular yaptı. Bu koşularda Batuhan’ın kendi grubundan bir hayli geride kaldığı ve koşulara gruptan daha önde başladığı görülürken bu duruma Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay dikkat çeken bir yorum getirdi. Akçay, “, Batuhan’a 10 metre sana bir şey fayda etmez. Zaten ilerde o 10 metrenin senden neler çaldığını göreceksin” dedi. 

İdmanlarda bir hayli yorulduğu gözlenen Batuhan’a, yardımcı antrenörler sürekli nefes alması tavsiyesinde bulunurken, Batuhan ise, “Hocam kulağımdan bile nefes alıyor” şeklinde ki sözleri antrenmanı izleyen herkesi gülümsetti.

Ancak geldiği ilk günlere nazaran büyük bir değişeme uğrayan Batuhan’ın kendine güveni tam. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.