Kulisler Bu Haberle Çalkalanıyor

Trabzon kulislerinde gündeme bomba gibi düşecek bir söylenti yayıldı.

Kulisler Bu Haberle Çalkalanıyor

Trabzon kulislerinde gündeme bomba gibi düşecek bir söylenti yayıldı.

29 Temmuz 2014 Salı 19:17
Kulisler Bu Haberle Çalkalanıyor
Trabzonspor'un eski başkanı ve eski bakan Faruk Özak'ın vekillik döneminin sona ermesi ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilmemesinin ardından, tekrar Trabzonspor Başkanlığına hazırlandığı kulislerde konuşulmaya başladı.

İbrahim Hacıosmnaoğlu ile yıldızı bir türlü barışmayan AK Parti Milletvekili Faruk Özak, Trabzonspor Kulübü Başkanlığına ciddi şekilde hazırlandığı iddia edildi.

Daha önceki dönemlerde destek verdiği yakın dostu, ortağı ve eski başkan adayı İskender Önal'ın "benim yaşım gereği aday olmam mümkün değil" demesinin ardından İbrahim Hacıosmanoğlu'na karşı aday arayışlarına geçtiği iddia edilen Faruk Özak'ın istediği ismi bir türlü bulamadığı kulislerde konuşuluyor.

Faruk Özak, Hacıosmanoğlu'na karşı seçimlere girmesi halinde Ak Parti'nin Trabzon kanatınında büyük desteğini alması bekleniyor.

Trabzonsporlu taraftarlar Faruk Özak ismine tereddütlü yaklaşıyor. Şike döneminde sessizliği ve 95-96'da başkanlık yaptığı dönemde kaçan şampiyonluğun unutulmadıği söyleniyor.

Son Güncelleme: 30.07.2014 02:42
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575