Kulüpten Yazılı Açıklama Yapıldı

Trabzonspor kulübü resmi internet sitesinden bir yazılı açıklama yayınladı.

Kulüpten Yazılı Açıklama Yapıldı

Trabzonspor kulübü resmi internet sitesinden bir yazılı açıklama yayınladı.

08 Nisan 2014 Salı 13:01
Kulüpten Yazılı Açıklama Yapıldı
Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan karşılaşmanın 3-0 tescil edilmesinin ardından kulüpten yazılı bir açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Trabzonspor – Fenerbahçe maçına ilişkin almış olduğu hükmen mağlubiyet kararının ardından hukuki tüm haklarımızı kullanacağımızın bilinmesini istiyoruz. 

Dün gece katıldığı bir televizyon programında adeta şikeyi örtmeye çalışan ve hırsızı koruyan bir anlayış sergileyen Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı’nın bundan başka bir karar alması beklenemezdi. Bağlı olduğumuz federasyonun vermiş olduğu karara uyarız ancak saygı duymuyoruz. Yapacağımız savunma ile kararın değişeceğine olan inancımız tam.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun vermiş olduğu kararın yüksek olması üzerine yaptığımız itiraz kabul görmüş ve ceza indirimine gidilmişti. Benzer bir kararın bu konuda da alınmasını bekliyoruz.

Maçın tekrar edilmesine ilişkin beklentimizle birlikte gerekli itirazı ilgili makamlara yapacağız. 
Son Güncelleme: 08.04.2014 20:58
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Ramo 2014-04-08 14:46:35

Bir tsli olarak soyluyorum maci katl ettiniz ne hakkini ariyon okuz baskan sen git politika yap toptan bisey anlamiyon ancak bagiriyon bos bos

banner573

banner575