Kupa Maçı Öncesi İsteğini Açıkladı

Şenol Güneş, Türkiye Kupası maçı öncesi konuştu.

Kupa Maçı Öncesi İsteğini Açıkladı

GÜNEŞ: SAVAŞAN BİR TAKIM İSTİYORUM

Maç öncesinde Trabzonpor Teknik Direktörü Şenol Güneş, bir açıklama yaptı. Güneş, 3-0'lık maçın hatırlatılması üzerine, "Oynanan bir maç. Bizim için kötü bitti. Bugün konuşmanın bir anlamı yok. Bugün yeni başlayan kupa maçları var. Bizde iyi başlamak istiyoruz. Onlarda iddialı bizde iddialıyız. Bugün bu yarışta olmak için önde olacağımızı inanıyoruz. Emek vererek bu maçtan 3 puan ile başlamak istiyoruz. Güven moral açsıdan önemli olur. Geçmişteki maçlar geride kaldı. Doğrudur 3-0 kaybettik. Geçmişte ikinci yarı oyun teslimiyeti vardı. Bugün bu teslimiyeti istemiyorum. Umarım kazasız belasız bir maç olur” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakan kaya - 4 yıl önce
şu takımı birde gol atınca skor üzerine yatartmasan daha iyi yrabzonspor izleyecek camiamız ve taraftarımız ama hemen geri çekiyorsun olmuyor hocam hücüm olacakki rakip üzerine gelmeye korksun
Avatar
Şener BAYRAKTAR - 4 yıl önce
ya herşeyi anlıyabiliyorum daa şu halile nasıl katlanabiliyorsun maç boyunca birini mi gecebildi ayağında top mu tutabildi bir topmu kazandı matemki adaletten bahsediyon bunları göremiyormusun gözlerinde bir rahatsızlık mı var muayenaneme gel bir muayene ol para istemez korkma.