Lucescu'dan Trabzonspor Açıklaması

Lucescu'dan Trabzonspor açıklaması

Lucescu'dan Trabzonspor Açıklaması

 Ukrayna Ligi'nde yine ipi göğüsleyen Hacıosmanoğlu'nun İstanbul'da buluşup teklif yolladığı Shakhtar Donetsk'in teknik direktörü Mircea Lucescu, Hacıosmanoğlu'nun İstanbul'da buluşup teklif yolladığı basın toplantısında geleceği ile ilgili yöneltilen bir soruya kaçamak yanıt verdi.

Rumen teknik adam, gelecek sezon takımda kalıp kalmayacağı yönündeki soruya, "Bu, maç sonrası basın toplantısında sorulacak soru değil" diyerek geçiştirdi.

Takımda kalıp kalmama kararını Ukrayna'daki politik krizin de etkileyeceğini ifade eden Lucescu bu sözleriyle takımdan ayrılmayı düşündüğünün de sinyallerini verdi.

Lucescu, "Tekrar söylüyorum. Bu benimle kulüp arasındaki bir problem. Bunları bilmeyenler için, bir yıl daha kontratım var. Doğal olarak, Ukrayna'daki politik duruma bağlı olacak" diye konuştu.

Öte yandan Geçtiğimiz günlerde Mircea Lucescu’nun 18 saatlik İstanbul ziyaretinde bir teklif de Trabzonspor’dan aldığı öğrenildi. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile yemekte bir araya gelen tecrübeli teknik adamın kendisine yapılan teklifi kibarca reddettiği ifade edildi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.