Malouda'dan Trabzonspor Taraftarına Mesaj

Kısa zamanda şehre alışan ve çok sevilen dünya yıldızından mesaj var

Malouda'dan Trabzonspor Taraftarına Mesaj

 Kente alışmazsa başarılı olmasının güç olduğunu söyleyen Fransız yıldız, "Taraftar hiç merak etmesin, Trazonspor yine esecek" dedi

Trabzonspor'un Chelsea'den transferi Florent Malouda dün Trabzon'da halkın arasına karıştı. Önceki gece Trabzon'a gelen Fransız oyuncu, ayağının tozuyla şehri gezerken, sıcak tavırlarıyla kendini taraftara sevdirdi.  Malouda, Trabzon'u çok beğendiğini belirterek, "Halkın içinde olup onlarla kaynaşabilmek için taraftarımıza yakın olmalıyım. Hem kültürüne hem de insanına alışıp kaynaşacağım. Bunu yapmazsan, buraya alışmak için çaba göstermezsem başarılı olamam.

Kentin futbola ilgisi inanılmaz
Sürekli halkın içinde olmıanın futboluna olumlu yansıyacağını belirten Malouda, "Trabzon kentiyle ile ilgili ilk düşüncem, denilenlerin doğru, hatta az bile olduğu. Çünkü taraftarımız futbol aşkını her haliyle belli ediyor, ilgi inanılmaz bir boyutta. Birbirimize duyacağımız sevgi ve destek ile birlikte başarılı olacağımızdan eminim. Taraftarımız hiç merak etmesin, Trabzonspor kaldığı yerden esmeye devam edecektir" dedi. 

Malouda işbaşında
Önceki gün Jose Bosingwa ile birlikte Trabzon'a gelen dünya yıldızı Florent Malouda dün takımla ilk idmanına çıktı. Fransız futbolcu, takım arkadaşlarına hemen uyum sağlarken sempatik hareketleri ile ilgi odağı oldu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.