Medjani'den Transfer Açıklaması

Vahid Halilhodzic ve Essaid Belkalem faktörleri nedeniyle Trabzonspor'un teklifini kabul ettiğini söyleyen Carl Medjani, "Beni isteyen başka takımlar da oldu ama Trabzonspor'u seçtim" şeklinde konuştu.

Medjani'den Transfer Açıklaması

 Trabzonspor'un yeni transferi Carl Medjani, bordo-mavili ekibe Vahid Halilhodzic için geldiğini söyledi. Cezayir'in Le Buteur gazetesine konuşan 29 yaşındaki Cezayirli stoper, "Trabzonspor'a imza attığım için çok mutluyum. Halilhodzic ve Belkalem'in burada olmaları kararımı etkileyen ana faktörler oldular. Hocam ve arkadaşımla tekrar aynı takımda olmak güzel bir duygu. Beni isteyen başka takımlar da oldu. Ancak sonuçta Trabzonspor'da karar kıldım" dedi. 

Cezayir Milli Takımı'ndan sadece Halilhodzic ve Belkalem değil, Cyril Moine ile de daha önce birlikte çalıştığını dile getiren Medjani, birlikte iyi işler yapacaklarına inandığını dile getirdi. Bordo-mavililerin yeni transferi, "Bu insanlarla birlikte yeni takımıma çabuk uyum sağlayacağımı düşünüyorum. Yapacak çok şeyimiz var ancak endişeli değilim. Çalışarak başarabiliriz" diye konuştu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.