Milli Takım Hocası Janko Hakkında Konuştu

Avusturya Milli Takımının teknik direktörü Marcel Koller'den Janko için ilginç sözler..

Milli Takım Hocası Janko Hakkında Konuştu

Avusturya Milli Takımının teknik direktörü Marcel Koller, bugün düzenlediği basın toplantısında kaptan Marc Janko'nun durumuyla ilgili de konuştu.

Trabzonspor'un hocası Şenol Güneş'in son maçta Janko'yu oyuna 86'ıncı dakikada alması ile ilgili olarak Koller, "Fit ama maç pratiği yok. Başarı ve kişisel deneyim olmadan işimize her zaman yarar. Son maçta 86'ıncı dakikada oyuna girebildi. Ama onun için sabırlı olmaya devam edeceğiz.  O Trabzonspor için tek şans. Kendisini idmanlarda daha fazla vermesi gerekiyor" dedi. Koller, pek çok oyuncusunun takımlarında oynamamasından yakınırken, "Milli takım farklı bir dünya. Tüm oyuncular buraya gelmek ister ve en iyisini vermeye çalışır. Bir koç olarak benim de onlara destek olmam lazım" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
murat gerekmen - 4 yıl önce
bence dha çok şans verilmeli 5 dk da 3 pozisyona girdi kıçı kırık adamlara o kdar tahammül ettiler bence bu adama da tahammül edilmeli bi kaça maç
Avatar
ali gedikoğlu - 4 yıl önce
adamın kumaşı tartısılmaz teknıgı son vurusları tartısılmaz.. sadece uyumlar ilgili sorunları var o konudada takımın ona destek olması lazım.. kolay degıl portodan gelıp trabzonda iş yapmak..
Avatar
Muzaffer - 4 yıl önce
şenol hoca doğru söylüyor ilk 11 de çıktıgı maçta 1 tane topla buluşamadı rakibi sahasına hapsetmezsen birşey yapamaz... kasımpaşa devansı bomboştu ve bastırıyorlardı çok hata yaptılar o yüzden 5 dakikada 3 pozisyona girdi bizde jankonun oynamasını istiyoruz halille olucak iş değil ama sabretmemiz lazım...