N'Doye'ye En Çok Vittek Sevindi

İstenileni veremeyen Vittek'in Almanya kampına götürülmemesi gündemdeyken N'Doye transferinin gerçekleşmemesi gündemi tamamen değiştirdi.

N'Doye'ye En Çok Vittek Sevindi

Geçtiğimiz sezonun başında Ankaragücü’nden büyük umutlarla transfer edilen Robert Vittek, ağır bir sakatlık geçirmiş ve forma giyme şansı bulamamıştı. Şenol Güneş’ten ikinci bir şans isteyerek Hollanda kampına katılan Vittek, performansıyla yine hayal kırıklığı yaratmıştı. Slovak forvetin Almanya kampına götürülmemesi gündemdeydi. Ancak N’Doye transferinin suya düşmesi üzerine, tecrübeli golcüye bir şans daha doğdu. Şenol Güneş, biraz da mecburiyetten dolayı hazırlık maçlarında yine Vittek’e görev verecek. 31 yaşındaki futbolcu eğer bu şansı da değerlendiremezse, Türkiye’ye dönüldükten sonra satış listesine konulacak ve kendisiyle yollar ayrılacak.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yunus emre sönmez koç - 5 yıl önce
ya arkadas n'doyeme gelio sonra geri gidio nasıl iştir bu ya hayret içerisindeyi gs okadar sbaepahalı oyuncular alıo biz 3-5 euroluk seylerle takılıoruz baskan ac kendini biraz para saç ya yapamıcaksan bırak senin yerine gelmek isteyen 1ton insan var hem oyunculara hem bu taraftara yazık boş boş ümitlndiriyorsun istif et itin bu iş...