O Aile Artık Bizim

Soma'da hayatını kaybeden madencilerin ailelerinin yaralarını bir nebze olsun sarabilmek için seferber olan kişi ve kuruluşlara Trabzonspor da katıldı.

O Aile Artık Bizim

Trabzonspor Soma'da
İlgili Galeriye Git
 Ülkemizi derinden yaralayan Soma maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin ailelerinin yaralarını bir nebze olsun sarabilmek için seferber olan kişi ve kuruluşlara Trabzonspor da katıldı.

Faciada hayatını kaybeden Trabzonlu Ahmet Kaya için harekete geçen Trabzonsporlu taraftarların ulaştığı Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, yöneticiler, teknik heyet ve futbolculardan oluşan kafileyle vefat eden vatandaşımızın acılı ailesini ziyaret etti.

Ziyarette  Ahmet Kaya’nın 2 aylık hamile eşine ve 12 yaşındaki oğluna ev sözü verilirken, doğacak bebeğin doğum masraflarıyla ve çocukların eğitim giderlerinin üstlenileceği açıklandı.

Üzerinde eski Trabzonspor forması bulunan küçük taraftara hediye edilen yeni sezon formasından sonra, maden şehitinin oğlunun yüzünde oluşan tebessüm herkes mutlu etti.

Acılı aile ve yakınları duyarlılıklarından dolayı Trabzonspor Kulübü'ne teşekkür ederek, bir daha böyle acıların yaşanmaması temennisinde bulundular.

SOMA'DAN DİĞER FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINİlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mehmet Kefelioglu - 3 yıl önce
keşke diğer ailelerde yardim edebilse