O Fotoğrafın Hikayesini HaberTS'ye Anlattı

Atiker Konyaspor karşılaşmasının son dakikasında fileleri havalandıran Yusuf Erdoğan ona sarılmıştı.

O Fotoğrafın Hikayesini HaberTS'ye Anlattı

Atiker Konyaspor karşılaşmasının son dakikasında gelen golle birlikte Avni Aker'de bulunan taraftarlar ve futbolcular adeta kendinden geçerken sevinç görüntüleri esnasında ortaya çıkan o fotoğraf çok konuşulmuştu. O fotoğrafın kahramanı olan Miraç Sağır HaberTS'ye olayın hikayesini anlattı. 

O an yaşadıklarını anlatmakta zorluk çeken ve anlatmaya kelime bulmakta zorluk çeken Sağır, taraftarın sabır göstermesini ve zamanla taraftar futbolcu kucaklaşmasının artarak devam edeceğini ifade etti.

İşte o ropörtajdan satır başları..

NE DESEM O ANI ANLATAMAM

O anda neler yaşadığımı ne duygular hissetiğimi ne desem anlatamam. Yani böyle anlarda takımımızın yanında olmamız gerekir çok şükür öyle de oldu. Böyle anları takımımızla yaşamak her şeyden öte. Zor zamanlarda yanlarında olacağız ki doğrulup ayağa kalkmakta güzel olsun.

ÖNCE ZAMAN, SONRA BAŞARI 

Gönül ister ki 2010-11 sezonunda ki gibi bir atmosfer içerisine girelim. Fakat bunu istiyorsak önce sabretmemiz lazım, zaman lazım. Allah'ın izniyle her şey rayına girer, istenilen futbol oynanır umarım bu galibiyet bir sonra ki maçlara ışık tutar. Taraftar ve futbolcu kucaklaşması devam eder. Herşeyin başlangıcı olmasını diliyorum.

Özel Haber: Hasan Yılmaz  

Kaynak: HaberTS

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
BARIŞ ŞENER - 7 ay önce
BU RESMİ TRABZONSPOR YÖNETİCİLERİNE SÖYLEYİN AKYAZININ ÇIKIŞ TRÜBÜNÜ VEYA SOYUNMA ODASINSA KOYSUNLAR TARAFTAT ONLARI OKADAR SEVİYOR GAYRET ETSİLER