'O Sözü Söyleseniz Tokat Bile Yersiniz'

Trabzonspor yöneticisi Yakup Aslan'dan olay sözler..

'O Sözü Söyleseniz Tokat Bile Yersiniz'

Trabzonspor yöneticisi Yakup Aslan'dan olay sözler..

30 Ekim 2014 Perşembe 10:57
'O Sözü Söyleseniz Tokat Bile Yersiniz'
 Trab­zons­por yö­ne­ti­ci­si Ya­kup As­lan yi­ne ses ge­ti­re­cek açık­la­ma­lar­da bu­lun­du. Da­ha ön­ce “Sü­ley­man Se­ba se­zo­nun­da (bu se­zon) Be­şik­taş'ı şam­pi­yon ya­pa­cak­lar" di­ye­rek dik­kat çe­ken As­lan, Be­şik­taşlı Gök­han Tö­re'nin Er­ci­yes ma­çın­da İn­gi­liz­ce ola­rak sarf et­ti­ği söz­le­ri de­ğer­len­dir­di. Bi­lin­di­ği gi­bi Gök­han Tö­re Er­ci­yes ma­çın­da 4. ha­kem Meh­met Me­tin'e "F... ..." di­ye­rek kı­rmı­zı kart gör­müş­tü. Bor­do-Ma­vi­li yö­ne­ti­ci Ya­kup As­lan "Tö­re'nin söy­le­di­ği söz­le­ri ma­kul mu kar­şı­lı­yor, kar­tın hak­sız ol­du­ğu­nu id­di­a eden­ler” dedi ve şöyle devam etti: "Nor­mal şart­lar­da so­kak­taki bir in­sa­na bi­le bu la­fı söy­le­se­niz adam si­zi to­kat­lar. Bu bir kü­für ve ha­ka­ret­tir. Şim­di­ye ka­dar hep ‘Biz küf­re­de­riz ha­kem­ler ses çı­kar­maz’ man­tı­ğı var­dı. Ha­kem­le­re el kol ha­re­ket­le­ri yap­ma­lar, hat­ta ga­liz kü­für­ler et­mek mo­day­dı. An­cak ya­vaş ya­vaş Türk fut­bo­lu ye­ri­ne otur­mak zo­run­da. Biz bu­nu sa­vun­duk hep.”
 
‘1 puanı bile haksızsa istemeyiz’
 
Er­ci­yes-Be­şik­taş maçını yöneten hakemleri tebrik etmeleri gerektiğini kaydeden Aslan, “Ha­ta­la­rı yok muy­du var­dı. Hat­ta Er­ci­yes'in yüz­de yüz pe­nal­tı­sı ve­ril­me­di. An­cak ha­kem on­dan son­ra gös­ter­miş ol­du­ğu yö­ne­tim­le art ni­yet­li ol­ma­dı­ğı­nı gös­ter­di en azın­dan. 4'ün­cü ha­kem ce­sa­ret­li dav­ran­dı. Ey­yam­cı­lık ya­pa­rak duyma­maz­lık­tan ge­le­bi­lir­di kü­fü­rü.  Be­şik­taş bel­ki de Tür­ki­ye'nin en iyi oy­na­yan ta­kı­mı. İyi oy­na­ya­rak şam­pi­yon olur­sa he­pi­miz teb­rik ede­ce­ğiz. Ama 7 haf­ta­da hak­sız 5 pu­an var or­ta­da. Bi­zim le­hi­mi­ze hak­sız 1 pu­an bi­le ve­ril­se onu ka­bul et­me­yiz” şeklinde konuştu.
 
‘Daha fazla görmek isterim’
 
Ga­zi­an­tep ma­çın­da gol ata­rak es­ki for­mu­na ka­vuş­tu­ğu­nun me­sa­jı­nı ve­ren Car­do­zo için A­slan şun­la­rı söy­le­di: "Bir yö­ne­ti­ci ola­rak de­ğil de bir ta­raf­tar olarak ko­nuş­mak ge­re­kir­se ben de Car­do­zo gi­bi mar­ka bir is­min da­ha faz­la oy­na­ma­sı­nı is­te­rim. Onu sey­ret­mek bü­yük bir zevk. Dün­ya ça­pın­da bir adam. An­cak ho­ca­nın da ken­di­ne gö­re plan­la­rı var."
Son Güncelleme: 30.10.2014 16:53
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner575