"O Trabzon'un Hastası"

Halilhodzic: Başkan, Trabzonspor hastasıdır. Onun için takımın bir şeyler yapmasını çok istiyorum. Parayı değil Trabzonspor'u seçtim. Bu aptallık olarak görülebilir


Halilhodzic, Trabzonspor'a gelmesini, başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile ilişki ile ilgili şunları söyledi: "Ben başkana 8 yıl önce söz verdim. Başkan Trabzonspor hastasıdır. Onun için takımın bir şeyler yapmasını, kazanmasını çok istiyorum. Çünkü o da şu aralar zor onlar yaşıyor. Bütün yüksek tekliflere rağmen başkana, arkadaşıma söz verdim ve Trabzonspor'a yardım için buradayım. 

YENİDEN EL SIKIŞIRIZ 
Cezayir cumhurbaşkanı ve başbakanı ile görüştüm, 10 yıllık sözleşme önerdiler. Ama kabul etmedim. Sözümü tutup geldim. Bu futbol dünyasında pek görülen bir şey değil. Bu aptallık olarak görülebilir. Ben Trabzon'da kalır mıyım, kalmaz mıyım bunu kendime sormuyorum bile. Yarın başkana, 'Ben gidiyorum' desem bile bunun yeri ve zamanı yanlış değildir. O yüzden ben Trabzonspor'la 1 yıllık sözleşme imzaladım. Daha uzun vadeli sözleşme imzalardım ama kulübü de zora sokmak istemedim. Başarılı olursak yeniden anlaşırız. Ama olmazsa yemek yer arkadaşça ayrılırız. Bu proje benimle başkanımızın projesidir."

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.