Öğretmen Trabzon'u Karıştırdı

Bu öğretmen Trabzon’da infial yarattı..

Öğretmen Trabzon'u Karıştırdı

Bu öğretmen Trabzon’da infial yarattı..

04 Ağustos 2014 Pazartesi 15:14
Öğretmen Trabzon'u Karıştırdı
 Trabzon’un Akçaabat İlçesinde bir öğretmenin kendisine ait olduğu ileri sürülen sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf olay oldu.

Trabzon’un Akçaabat İlçesinde bir ilköğretim okulunda küçük çocukların Fenerbahçe, Trabzonspor, Galatasaray ve Beşiktaş formaları ile çektirdiği fotoğraf Trabzon gündemine oturdu.  Fotoğrafı  ise aynı okulda kadın bir öğretmenin kendisine ait bir sosyal medya hesabından paylaştığı ileri sürüldü. Fotoğrafı paylaşırken, “Şiddete gerek yok. Sessiz ve derinden gidiyorum. Fotoğraf her şeyi anlatıyor” şeklinde yazması ise bordo-mavili taraftarları bir hayli kızdırdı. 

Öğretmenin Trabzon’dan gitmesi için ise sosyal medyada kampanyalar başlatıldı. Bu amaçla yine sosyal medyada okulun telefonları ve il milli eğitim müdürlüğünün telefonlarını paylaşan Trabzonsporlu taraftarlar tepkilerini medeni bir şekilde göstermeleri tavsiyesinde bulunuluyor. 

Çocuklara Fenerbahçe ve diğer takımların formalarının kadın öğretmen tarafından giydirildiği iddialarına karşın olayın doğruluğu ise henüz kanıtlanmadı. Bu noktada öğretmeni hedef göstermek için böyle bir şey yapılıp yapılmadığı da bilinmiyor. Konunun ayrıntısı ise yapılacak inceleme sonrası ortaya çıkacak.

Konuyla ilgili sosyal medyadan kendisine ait hesaptan açıklama yapan Trabzonspor eski yöneticisi Engin Kara, fotoğarfın büyük tepki topladığını ve öğretmenle ilgili kendisine çok sayıda mesaj geldiğini ifade ederek, "Akçaabat Milli Eğitim Müdürünü ve Trabzon İl Milil Eğitim Müdürü Hızır Aktaş'ı arayarak konuyu aktarıp ve konu hakkında gereğinin yapılmasını rica ettim. Onlarda biz gerekeni hemen yapacağız ve size bilgi vereceğiz. Konuya gösterdikleri hassasiyetten dolayı kendilerine teşekkür ederim" şeklinde ifadeler kullandı. 
Son Güncelleme: 05.08.2014 00:15
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575