Olcan Adın Gerekçesini Sundu

Trabzonspor’da Olcan Adın neden ayrılmak istediğini açıkladı..

Olcan Adın Gerekçesini Sundu

Trabzonspor’da geçen sezon takıma büyük katkı sağlayan ve İstanbul kulüplerinin talipli olduğu Olcan Adın konusunda flaş gelişmeler yaşanıyor. İsmi Galatasaray ve Beşiktaş ile anılan Bordo-Mavili futbolcu dün Milli takımın Amerikan kampından geldikten sonra Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile bir araya geldi. 

Başkan Hacıosmanoğlu, “Olcan konusunda dün kendisiyle görüşme yaptım. Biz kendisine önümüzde ki sene şampiyonluğa oynayacak kadro oluşturuyoruz. Sende bu takımın önemli parçasısın. Maddi manevi her türlü şartı yerine getirmeye hazırız. Sende burada kalmanı  istiyoruz. Dedim. 

Kendisi de bir takım nedenler ve aile problemlerinden dolayı ayrılmak istediğini söyledi. Bende 3-5 gün daha düşünmeni istedim. Amerika’dan geldiği için Türkiye alışma süreci var. Kimle görüşmen ailenle görüşmesini söyledim. Trabzonspor’da kalmasını istediğimizi söyledim. Trabzonspor’da sevilen bir oyuncunun İstanbul takımlarına gitmesi camiayı ve kendisini zedelediğini söyledim. Onun dışında ki gelişmeleri sonucuna göre yönetim kurulunda ki arkadaşlarımız ile değerlendireceğiz” dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
halil yurdagül - 3 yıl önce
Ya yapma olcan allahaşkına ya