Olcan Adın Konuştu

Trabzonspor'un başarılı futbolcusu Olcan'dan, net açıklamalar...

Olcan Adın Konuştu

Trabzonspor'un başarılı futbolcusu Olcan'dan, net açıklamalar...

29 Aralık 2013 Pazar 11:24
Olcan Adın Konuştu
  Trab­zons­por’un or­ta alan­da­ki ba­şa­rı­lı is­mi Ol­can Adın’ın gün­dem­de­ki ko­nu­lar­la il­gi­li ola­rak ya­kın çev­re­si­ne dert yan­dı­ğı öğ­re­nil­di.

‘Ku­lü­büm­de çok mut­lu­yum’
Bu se­zon için 875 bin eu­ro ga­ran­ti pa­ra ve 10 bin eu­ro maç ba­şı üc­ret alan Ol­can’ın Bor­do-Ma­vi­li ta­kım­da bu­lun­mak­tan do­la­yı son de­re­ce mut­lu ol­du­ğu­nu dile getirdiğ öğrenildi. Milli oyuncunun “Be­nim ku­lü­büm­den ne zam ta­le­bim var ne de baş­ka bir eko­no­mik bek­len­tim. Yö­ne­ti­mi­miz, her şe­yi dü­şü­nüp za­ten ye­ri­ne ge­ti­ri­yor. Tek der­dim Trab­zons­por’u hak et­ti­ği ba­şa­rı­la­ra ta­şı­mak. Pa­ra pul um­rum­da de­ğil” de­di­ği kay­de­dil­di. Adı Ga­la­ta­sa­ray’la anı­lan 28 ya­şın­da­ki oyun­cunun, “Ku­lü­büm­le 2015’e ka­dar söz­leş­mem var. Trab­zons­por gi­bi bir ca­mi­ada ol­mak­tan son de­re­ce mut­lu­yum. Tüm kon­san­tras­yo­num ta­kı­mın he­def­le­ni­len nok­ta­la­ra ulaş­ma­sın­da kat­kı sağ­la­mak üze­ri­ne” ifadelerini kullandığı belirtildi.
Son Güncelleme: 29.12.2013 11:30
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner575