Olcan Gitmek İstediği Takımı Açıkladı

Başkan gitmeyecek diyor, Olcan takımı açıklıyor.

Olcan Gitmek İstediği Takımı Açıkladı

 Slaven Bilic’in ısrarla istediği Olcan Adın, Trabzonspor yönetimine, “Ben Beşiktaş’a gitmeyi istiyorum” dediği iddia edildi. Bu tür haberlerin kimlerin yaptırdığı henüz ortaya çıkmazken Trabzonspor başkanı Olcan Adın'ı satmamakta kararlı... Ancak ulusal medyada Olcan Adın Süper Lig ekiplerinin bir numaralı transferi haline geldi. 

Akşam Gazetesi'nin haberine göre, Teknik Direktör Slaven Bilic’in ısrarla takımında görmek istediği Olcan Adın’ın da gönlü Beşiktaş’ta. G.Saray’ın da transfer listesinde olan 28 yaşındaki oyuncunun, Trabzon yönetimine, “Beni Beşiktaş istiyor. Ben oraya gitmek istiyorum. Gitmeme izin verin” dediği öğrenildi.

Yöneticiler ise Olcan Adın’a kendisini kesinlikle satmayı düşünmediklerini iletti.

TOLGA TRANSFERİNDEKİ GİBİ

Buna rağmen Olcan’ın Kartal’a gitmeyi çok istediği ve görüşmek için izin istediği de iddia edildi. Siyah-Beyazlılar, 28 yaşındaki oyuncuyu transfer etmek için girişimlerini sezon bittikten sonra hızlandıracak. Sezon başında Tolga Zengin’i transferinde de iki kulüp karşı karşıya geldi. Tolga’nın Beşiktaş’ı istemesi nedeniyle transfer gerçekleşti. Beşiktaş yönetimi, Tolga transferinde olduğu gibi Olcan’ı da bu şekilde bitirmeyi planlıyor.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.