Olcan Transferine Noktayı Koydu

Basında çıkan Olcan Adın haberlerinden sonra ilk olarak HaberTS.com'a konuşan Hacıosmanoğlu, bomba etkisi yapacak açıklamada bulundu.

Olcan Transferine Noktayı Koydu

Olcan Adın'ın menajerinin HaberTürk'e yaptığı  "Trabzonspor'a biz düşüncemizi söyledik. Olcan teklif gelmesi durumunda bunu değerlendirmek istiyor. Biz Olcan'ın Trabzonspor'da süresini doldurduğunu düşünüyoruz. Gereken yetkili kişilere zaten durumu ilettik. Trabzonspor Yönetimi'nin alacağı karar neticesinde biz de yolumuzu çizeceğiz." şeklinde açıklamanın üzerine HaberTS.com'a konuşan İbrahim Hacıosmanoğlu,"Bu konuda Olcan'ın kendisi ile görüşmedim. Fakat kendisi bizim sözleşmeli oyuncumuz. 1 yıl daha bizimle devam eden bir sözleşmesi var. Gelecek sezon şampiyonluğa oynuyan bir takım kuracağımızın sözünü verdik. Bu takıma katkı sağlayan oyuncularımızı da satmaya niyetimiz yok. Sözleşmesi devam eden oyuncumuz, kabul edemeyeceğimiz şartlarda ısrarla bizi yarı yolda bırakıp gitmek isterse de kadro dışı kalır." dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
engin simsek - 3 yıl önce
Sende bu kafa varken elindeki oyuncularıda kacirirsin .....
Avatar
halil yurdagül - 3 yıl önce
İnşallah gitmez olcan
Avatar
Cengiz - 3 yıl önce
Sayin başkan Trabzonsporlu olduğu için tspor hissesi alıp zarar edenler için bi çalışmanız varmıdır. 15 tl maliyetli hissemiz şu an 4 tl.
Avatar
halit yılmaz - 3 yıl önce
İste bu ya biz istanbul takmlarınn alt yapısımyz,baskan bu takıma transfer sart bunu sokaktaki cocuk bile biliyor..ama mümkünse sülalesi arastrlsn cünkü karakter sart,ne cektysek ondan cektik...
Avatar
Cengiz. Saral. - 3 yıl önce
Sayin. Başkanım. Bente. Ofluyum. Senten. Bir. Ricam. Olacak. Olcanı. Ne. Galatasaray'a. Net. Beşıktaşa. Takas. Yoluyla. Verme. Barayla. Sat. Yurt. Tışınata. Satabılirsın. On. Vertıkleri. Bitmış. Oyuncularımı kaltık. Ve. Cartozoyu. Bu. Takımta. Görmek. Isterim. Hata. Henrikeyite. Sat. İkitane. Kaliteli. Kolcü. Al. Ben. Almaya'dan. Yazıyorum. Hoşça. Kal. Başkanım.