Olcan ve Volkan Hakkında Konuştu

Şenol Güneş, maç öncesinde önemli açıklamalar yaptı.

Olcan ve Volkan Hakkında Konuştu

Şenol Güneş, maç öncesinde önemli açıklamalar yaptı.

10 Kasım 2012 Cumartesi 18:39
Olcan ve Volkan Hakkında Konuştu
Şenol Güneş, yayıncı kuruluşa maç öncesinde "Geride kalan maçlarda sonuçlar moralimizi bozuyor. Çünkü kazanbielceğimiz punaları kaybettik. Şuanki dururmumu bize yakışmayan durum bunu bizde taraftarlarda biliyor. Alacağımız sonuçlar taraftarımıı gugurlandırmalı. Bu maç için yeniden başlıyoruz. Mutalak akazanmamız gerekn bir maç. Buda tabi baskıyı ve rahat oynamayı elden kaçırıyor. Ama sıkıntılarımızı inşallah bugün aşarız." dedi.

OLCAN NEDEN YOK?
Şenol Güneş, "Olcan ve Volkan sakat değil. Ama verim olarak zaman zaman onlarında dalgalanma geçireceği dönem olabiliyor. Olcan çok iyi niyele çalışmasına rağmen bekleneni veremedi. Bizim düşündüğümüz Olcan'a gelmedi." dedi.

VOLKAN NEDEN YOK?
Güneş, "Volkan dalgalanma geçiriyor. Bzen takım içersiinde ç.ok yetenekli oyuncu ama sahada verimi düşük bir oyuncu. Elimizdekilerin hepsi iyi ama maç kazanamama olunca yeni arayışlar yapmak zorundayız. Oyuncularımızın hepsi iyi ama performansları düşük" şeklinde konuştu

Son Güncelleme: 10.11.2012 18:50
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
YÖNETIMDEKILERI TANIMIYORUZ BILE,BASKAN OLMUYOR 2012-11-11 14:15:12

senol hoca kariyerini artilardan düsürme riskini aliyor ve kendi istedigi oyunculari degilde yönetimin aldigi oyunculara razi oluyor onlardan takim olusturuyor.bunu her hoca basaramaz ama yinede helal olsun.yönetim artik hocanin dedigini yapin yada siz hoca olun.

banner573

banner575