Olcan'dan Taraftara Mesaj

Trabzonspor'un başarılı futbolcusu maç sonunda konuştu.

Olcan'dan Taraftara Mesaj

Maçın ardından konuşan Trabzonspor’un önemli oyuncularından Olcan,  attığı gol pozisyonunda Yusuf’un topu tamamını dışardan çıkarıp çıkarmadığı ile ilgili olarak, “Tamamı çıkmamış gibi görünüyor. Ama tabi takdir hakları hakemden yana. Topun çıkmadığı tamamen belli oluyor. Bizim için talihsiz an. Bütün takım arkadaşlarımı verdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum. Herkes elinden gelen mücadeleyi gösterdi. Taraftarlarımız 90 dakika boyunca onların sesini duyduk. Onlara çok teşekkür ediyorum. Bizim açımızdan kötü oldu. Son dakikada yediğimiz 2. Gol biraz olsun umudumuzu kırdı. Sahaya çıkınca görüyorsunuz ki farklı mücadele gösteriliyoruz. 

Onlarda pozisyon buldu. Biz de pozisyon bulduk. Sondadan açıldık. Onlar kadar iyi futbolcu olduğumuzu görüyoruz. 2-0 bize yetiyordu. Ama şimdi 2-0 bizi uzatmalara götürecek” dedi. 

2-0’lık skoru da değerlendiren Olcan, “2-0 olunca  ve son dakikalarda da 2. Golü yiyince, ister istemez umutsuzluğa kapılıyorsunuz. Biz UEFA’da mücadeleci oynuyoruz.  Trabzon’da ki maç bekledikleri kadar kolay olmayacak.  Orda elimizden gelen mücadeleye göstereceğiz” dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ayoo - 3 yıl önce
Hni amk taraftarlarla ilgili meaaji
Avatar
Mecıt saka - 3 yıl önce
Cok ıyı oymadınız ama ayıdan post ıtalyadan dost olmuyor malısef