Olcan'ın Menajeri Can Sıktı

Olcan Adın'ın menajeri Fazıl Özdemir, yıldız futbolcu hakkında çıkan transfer haberlerine açıklık getirdi

Olcan'ın Menajeri Can Sıktı

 Süper Ligi'in sona ermesiyle birlikte Galatasaray ve Beşiktaş'ın transfer listelerinde ilk sırada bulunan Olcan Adın gündemden düşmüyor.

Hemen her gün Galatasaray ve Beşiktaş ile anlaştığı iddiaları ortaya atılan yıldız oyuncunun menajeri Fazıl Özdemir, Olcan Adın gerçeğini açıkladı.

Olcan'ın Trabzonspor'dan ayrılmaya sıcak baktığını ve yıldız oyuncunun Twitter hesabının hacklendiğini belirten Fazıl Özdemir, "Trabzonspor'a biz düşüncemizi söyledik. Olcan teklif gelmesi durumunda bunu değerlendirmek istiyor. Biz Olcan'ın Trabzonspor'da süresini doldurduğunu düşünüyoruz. Gereken yetkili kişilere zaten durumu ilettik. Trabzonspor Yönetimi'nin alacağı karar neticesinde biz de yolumuzu çizeceğiz. Şuan için bize gelen bir teklif yok. Ama Olcan Adın tabi Türkiye'nin pozisyonunda en formda oyuncusu, muhtemelen, isteyen takımlar olacaktır. Yurt dışından da teklifler var. Rusya'dan bir takımın teklifi var. Şuan takım ismi söylemek doğru olmaz ama Rusya'dan Olcan için teklif var." diye konuştu.

Olcan Adın'ın için bugün Trabzonspor ile Galatasaray'ın pazarlık masasına oturduğu ve Beşiktaş'ın da yıldız futbolcuyla prensip anlaşmasına vardığı iddia edilmişti.

Kaynak: HTSpor

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yuksel - 3 yıl önce
Admin sen hangintakımlısım trabzonlu olmadıgın kesin meyin kafasını yaşıyosun yalan haber nie yapıyon kardeşim adamı hasta etmeyin bi yalan haber 50 keZ mi yapılır
Avatar
halil yurdagül - 3 yıl önce
Ya başkN engel olsa nızda
Avatar
sinan - 3 yıl önce
siz nasıl trabzon asıllı haber sitesisiniz sürekli sizin haberleriniz takip ediyorum ve fotomaçtan aldığınız haberleri kes yapıştır yapıyorsunuz trabzonda araştırma yapamıyorsunuz ortalığı karıştırıcı haberler yapıp can sıkıyorsunuz sizden iyi fenerbahçe muhaberi olur yada gs bjk gidin onları yazın