Onur İlk Kez

Kariyerinde bir ilk yaşandı...

Onur  İlk Kez
13 Şubat 2014 Perşembe 09:07

 Trab­zons­por’un Ak­hi­sar’a sa­ha­sın­da 4-2 ye­nil­me­si Mus­ta­fa Ak­çay’ın is­ti­fasıyla so­nuç­lan­dı. Onur Kıv­rak’ın bi­tiş dü­dü­ğü­nün ar­dın­dan göz­yaş­la­rı­na bo­ğul­ma­sı akıl­lar­da kal­dı. Ta­kı­mıy­la 132 ma­ça çı­kan tec­rü­be­li ka­le­ci bir il­ki ya­şa­dı. Onur, Trab­zon ka­ri­ye­rin­de ilk kez bir maçta kalesinde 4 gol gör­dü. 7 se­zon­dur Bor­do-Ma­vi­li for­ma­yı gi­yen Onur Kıv­rak bir maç­ta en faz­la 3 gol ye­miş­ti.

Onur, Av­ru­pa Ku­pa­la­rı’n­da da Li­ver­po­ol gi­bi diş­li ra­kip­le­re kar­şı mü­ca­de­le etti. An­cak Av­ru­pa’da bile  Onur’a 4 gol bir­den atan ol­ma­dı. Onur’un ta­kı­mı­nın bir ma­çı 4 gol yi­ye­rek mağ­lup olur­ken ma­çı ta­mam­la­mış­lı­ğı ol­du. 2011-12’de PSV ile dep­las­man­da oy­na­nan Av­ru­pa Li­gi mü­ca­de­le­si­nin 45. da­ki­ka­sın­da Ka­ra­de­niz eki­bi 3-1 ye­nik du­rum­day­ken Tol­ga Zen­gin oyun­dan atıl­mış, ye­ri­ne Onur Kıv­rak gir­miş­ti. Ya­ni Trab­zon 4-1 ye­nil­se de, Onur 1 gol ye­miş­ti. Deneyimli eldiven dünkü idmanda da takım arkadaşlarını uyararak “Formanın hakkını verin” dedi.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Arif vural - 4 yıl önce
Biz trabzonlu degil onur gibi adam gibi adamlar istiyoruz bu takimin herseyisin buyuk kaptan allah yar ve yardimcin olsun