Özer'den Trabzonspor Açıklaması

Trabzonspor ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesih eden ve transferin son gününde Akhisar’a imza atan Özer Hurmacı, imza sonrası konuştu

Özer'den Trabzonspor Açıklaması

Trabzonspor ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesih eden ve transferin son gününde Akhisar’a imza atan Özer Hurmacı, yeni kulübüyle ilgili NTV Spor'a açıklamalar yaptı.  29 yaşında olduğunu hatırlatan Özer, yeniden kendini kanıtlamak istediğini ifade etti. Özer, “Transferin son gününde Akhisar bana kapılarını açtı. Daha önce de olabilirdi ama Trabzonspor kulübünde ki durumumdan dolayı bu transfer gerçekleşmedi.

Tekrar kendimi kanıtlayıp 29 yaşından sonra uzun yıllar oynamak istiyorum. Bir çok büyük ve güzel kulüpte oynadım Akhisar’da ligimize renk katan kulüplerden bir tanesi... Diğer takımlarda oynayan oyuncularda bunun bilincinde. O yüzden biz de buraya gelip başarılı gidişatın üstüne biz de bir şeyler katıp son gücümüzle çalışacağız. Burada oynayan oyuncu eski arkadaşlarım var. Sadece pozitif şeylerle karşılaştım. O yüzden tercihim zor olmadı ama biraz geç oldu” dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.