"Özgür İrademizle Adaylığımızı Açıkladık"

Trabzonspor Başkan Adayı Prof. Dr. Hakan Kulaçoğlu, kongre süreci yaklaşırken açıklamalarını sürdürdü.

"Özgür İrademizle Adaylığımızı Açıkladık"

Trabzonspor Başkan Adayı Prof. Dr. Hakan Kulaçoğlu, kongre süreci yaklaşırken açıklamalarını sürdürdü.

14 Mayıs 2013 Salı 13:42
Trabzonspor Başkan Adayı Prof. Dr. Hakan Kulaçoğlu, ‘Yeni Trabzonspor’u çağdaş, cesur, atılımcı, ilerleyen derecede profesyonel bir yapılanma ile inşa edeceklerini söyledi

KOALİSYON OLUŞTURMAK ADET OLMUŞ
“Trabzonspor’un en önemli sıkıntılarından birinin, kulübün bağımsızlığını yitirir konuma gelmiş olmasıdır” diyen Kulaçoğlu, bunun altında ise biri kronik diğeri ise yakın geçmişe ait iki süreç yatmakta olduğunu ifade etti. Kulaçoğlu, “Trabzonspor yönetimleri birçok dönemde vesayet altında kurulmuştur. İcazet almak, koalisyon oluşturmak adet haline getirilmiştir. Göreve gelirsek bu düzeni yıkacağız. Kimseden icazet almadan bağımsız yönetimi ve dolayısıyla da bağımsız Trabzonspor’u oluşturacağız” dedi.

ÖZGÜR İRADEMİZLE ADAYLIĞIMIZI AÇIKLADIK
Trabzonspor için en doğru yönetim oluşumunun, kurumun doğuş ve mücadele felsefesine uygun olan bağımsızlık olduğunu ifade eden Kulaçoğlu, “Kendi özgür iradesi ile adaylığını açıklayan, Trabzonspor’u taşıyabilecek ve temsil edebilecek bir ekip kuruma en büyük faydayı sağlayacaktır” dedi. Trabzonspor'u dik tutabilmek, oyunu dik oynayabilmek için "Bağımsız Kişi"lere, “Bağımsız Ekip”lere ihtiyaç olduğunu ifade eden Kulaçoğlu, “İkbal mücadelesi değil onur mücadelesi vermek gerekmektedir” şeklinde konuştu.

Son Güncelleme: 14.05.2013 13:45
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
alpay kalyon 2013-05-14 14:25:00

helal size, tarbzonspor inşallah sizlerle çok iyi yerlere gelecektir.

banner573

banner575