Flaş Haber
Kapat

Özkan Sümer'in Şaşırtan İsteği

Trabzonspor kulislerinde konuşulan iddia çok ses getirecek...

Özkan Sümer'in Şaşırtan İsteği

Trabzonspor kulislerinde konuşulan iddia çok ses getirecek...

03 Mayıs 2014 Cumartesi 20:51
Özkan Sümer'in Şaşırtan İsteği
 İbrahim Hacıosmanoğlu’na karşı ciddi şekilde çalışarak Trabzonspor’u kongre sürecine hazırlayan Özkan Sümer’in, ayrılığının perde arkası ortaya çıktı.

Sadri Şener döneminden kalan borçları temizlemek için her yolu deneyen İbrahim Hacıosmanoğlu’nu görevden almak için Özkan Sümer’in yaptığı derin çalışmaların sebebi ortaya çıktı.

SÜMER HAVADAN PARA İSTEDİ

Trabzonspor Kulübü’nde yüksek maaş ile çalışan Özkan Sümer, Hacıosmanoğlu’nun seçilmesinden sonra görevden ayrılmıştı. Başkan Hacıosmanoğlu’nun kendisini plaket ile onurlandırarak yolları ayırmak istemesini önce anlayışla karşılayan Özkan Sümer’in daha sonrasında bir yönetici aracılığıyla Başkan Hacıosmanoğlu’na ilginç bir teklifte bulunduğu kulislerde konuşulmaya başlandı.

Kulislerde konuşulan iddiaya göre, kendisiyle çalışmak istemeyen Trabzonspor’un yeni yönetimine Özkan Sümer’in,”4 ay bana ücretli izin verin” şeklinde talepte bulunduğu ve bu talebin, ”Trabzonspor’un artık havaya verecek parası yok” şeklinde karşılığını aldığı konuşuluyor.

Son Güncelleme: 03.05.2014 21:27
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Soner Menteşe 2014-05-04 00:42:37

Ayıptır arkadaş kaynağı belli olmayan insanları zan altında bırakacak dedikodu yorum haberleri yayınlamak... Çok komiksiniZ yemin ediyorum habere bak yaaa...

Avatar
Arif vural 2014-05-04 12:55:25

Buyuk baskan cakallara prim verme

Avatar
hüseyin 2014-05-04 14:29:00

iho her zamanki gibi yalan konuşuyor

banner573

banner575