Rakibin Şifresi Böyle Çözüldü

Gece-gündüz 10 maçını mercek altına alıp F.Bahçe'yi stop ettiren bordo-mavili kurt çalıştırıcı, Ukrayna'dan getirttiği 13 DVD ile Metalist Kharkiv'in de şifrelerini çözdü.

Rakibin Şifresi Böyle Çözüldü

 Fenerbahçe maçı öncesi rakibini videolardan analiz edip Avni Aker'de stop ettiren Vahid Halilhodzic, Avrupa Ligi grubunda Metalist Kharkiv'e karşı da aynı uygulamayı yapıyor. Bordo-mavili teknik adam, Ukrayna ekibinin bu sezon lig ve Avrupa'da oynadığı 13 maçın DVD'sini getirtti. Tüm maç görüntülerini defalarca izlediği Metalist'in kendilerine karşı 4-2-3-1 düzeninde oynaması bekleyen Halilhodzic, rakibin tek gol silahının daha önce Trabzonspor forması giyen Jaja olacağını oyuncularına anlattı. Kurt hoca, Ukrayna ekibinin 10 numarası Cleiton Xavier'i ise en tehlikeli isim olarak belirledi.

ZAYIF HALKA 'PSHEN'
Moledo ile Ayila'nın yokluğunda stoperler Gueye ve Torsiglieri'nin çok hata yaptığını belirleyen Halilhodzic sol bek Pshenychnykh'nun ise çok yavaş olduğunu tespit etti. Rakibin iyi taraflarının yanı sıra zaafları hakkında da öğrencilerini bilgilendiren tecrübeli hoca, "Sizden F.Bahçe maçındaki ciddiyeti bekliyorum. Bunu yaparsanız Ukrayna'dan boş dönmeyiz" dedi. Halilhodzic, başkanla konuşup tüm alacakları ödettiğini, bunun karşılığını görmek istediğini söyledi. 

Fotomaç / Emre AKTÜRK

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.