Sadıklar Taraftara Seslendi

Stat sorumlusu Sadıklar, "Eskiden rakipler sahamızda bizimle berabere kalmayı büyük başarı görürdü. Taraftar desteğiyle yine böyle olacak" dedi

Sadıklar Taraftara Seslendi

 Trabzonspor Stadyum ve Amatör İşler Sorumlusu Köksal Sadıklar, taraftara çağrı yaptı. Sezonun ilk yarısında sahalarındaki son maçı Eskişehirspor ile oynayacaklarını belirten Sadıklar, "Hüseyin Avni Aker Stadı'nda bu sezon kaybetmeyerek iyi sonuçlar aldık. Taraftarlarımızla bir galibiyet daha yaşamak istiyoruz" dedi. Hüseyin Avni Aker Stadı'nın eski günlerine dönmesini istediklerini ifade eden Sadıklar, "Aldığımız sonuçlar bunun işareti. Stadımız eski günlerine dönmeye başladı. Önceden rakip takımlar, stadımızda beraberliği büyük başarı görürdü. Bu günleri tekrar yaşayacağımıza inanıyoruz ama bu, taraftarımızın desteğiyle olur" diye konuştu. 

Taraftara ihtiyacımız var 
Sadıklar, Ziraat Türkiye Kupası'nda Manisa karşısında aldıkları tarihi 9-0'lık galibiyette taraftarların da katkısı bulunduğuna dikkati çekerek, "Manisaspor maçını kadın ve çocuk taraftarlarımıza ücretsiz yaptık. Yaptığımız bazı uygulamalarla taraftarımızı da yanımızda görmek istiyoruz. Hüseyin Avni Aker'in eski günlerine dönmesini istiyoruz. Bu, taraftarımızla olur. Eskişehirspor maçında taraftarlarımız bizi yalnız bırakmayacaktır. Onların desteğiyle ilk yarı sahamızdaki son maçımızı kazanmak istiyoruz" dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.