Sadri Şener: Hesap Döner, Sap Döner...

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, sert açıklamalar yaptı.

Sadri Şener: Hesap Döner, Sap Döner...

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, sert açıklamalar yaptı.

04 Ocak 2013 Cuma 22:26
Sadri Şener: Hesap Döner, Sap Döner...
“Bu ceza bana değil Trabzon halkına verilmiştir” diye konuşan başkan Şener, “Ben ne demişim. Ceza gerektirecek ne söylemde bulunmuşum. Bu federasyon bitmiştir. Bu federasyon suç işlemektedir. Bu ceza bana değil, tüm Trabzonlulara, siyasetçisinden medya mensuplarına, Trabzon halkına verilmiştir” diye konuştu. Federasyonunu kendilerini ceza vererek susturmaya çalıştığını belirten Trabzonspor Başkanı, “Hakkımızı aramayı engellemeye çalışıyorsa hata ediyor. Biz sonuna kadar hakkımızı arayacağız. Tahkim Kurulu yargının verdiği kararı dikkate alarak yeni bir değerlendirme yapmalıdır. Bu dava, hakkı yenenlerin hak mücadelesidir. Hak mücadelesi yapanları herkes desteklemelidir” dedi.

‘En iyi müşteri biziz’
Trabzonlu ve Trabzonsporlu siyasetçilere de seslenen başkan Şener, “Bizim bu mücadelemizde siyasetçileri de yanımızda görmek istiyoruz” ifadesini kullandı. “Keser döner sap döner” diyen Sadri Şener, federasyonun yanlışlarının, haksız kararlarının bu şekilde devam etmeyeceğini, yarın birilerinin bu federasyona hesap soracağını bildirdi.

‘Anıt dikilecek’
Bordo mavililerin eski futbolcu Serdar Bali’nin 2010-2011 şampiyonunun Trabzonspor olduğunu öne sürerek, kente şampiyonluk kupasını temsilen anıt yapılması için belediyeye verdiği dilekçe Kültür ve Sanat Kurulu’nda değerlendirmeye alındı. Belediye Meclisi’nin olumlu karar vermesi halinde kentte uygun bir yere “Şampiyonluk Anıtı” dikilecek.

Son Güncelleme: 04.01.2013 22:29
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
keser o keser 2013-01-04 22:37:47

ohhooo

Avatar
TSLİİİ 2013-01-04 23:30:52

ya haki̇katen türk futbolu tam i̇flas etmi̇şti̇r.helede demi̇rören dönemi̇nde beyi̇n ölümü gerçekleşmi̇şti̇r.ts ye ni̇ye bu kadar ceza veri̇yorlar anlayamiyorum.allah kahretsi̇n ya.

banner573

banner575