Sadri Şener İlk Adımı Attı

Trabzonspor Kulübü ile Mehmet Ali Yılmaz arasında buzlar erimeye başlıyor.

Sadri Şener İlk Adımı Attı

Trabzon'a 12 Milyon TL'lik bir yatırım yapan Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz'ın, Değirmendere'de düzenlenen açılış törenine bir çok önemli isim katıldı. Mehmet Ali Yılmaz'ın oğlu Soner Yılmaz'ın davetliler ile yakından ilgilendiği gözlenirken, Trabzon'un en köklü ve en eski gazetesi olan Karadeniz' in açılışına hastanede olduğu için katılamayan Sadri Şener çicek göndermeyi ihmal etmedi. Trabzonspor tribünlerinin en kalabalık grubu olan Trabzonlu Gençler başkanı Mehmet Fındıkcı'nın açılışa gönderdiği çicek dikkatlerden kaçmadı.

HaberTS.com olarak, barış rüzgarlarının estiği bu açılışın Trabzonspor'a ve Trabzon şehrine yarar sağlamasını diliyoruz.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Fatih Öz - 4 yıl önce
trabzonsporumuz her değeriyle bir bütündür.kavga kimseye yarar sağlamaz.mehmet ali yılmaz bir büyüğümüzdür.yatırımı hayırlı olsun
Avatar
metin özkurt - 4 yıl önce
artık taraftar bilinçlenmeye başladı.kişisel çıkarları uğruna takıma zarar verenleri ve zarar verici davranışları ayırt edebiliyor.bunu sayın yılmaz da anlamış olmalı.
seyirci şike sürecinde şikecilerin arkasında duran,şikecileri kurtarmak için yasal operasyonları utanmazca yapanlara da gereken dersi verecektir diye umut ediyorum.