Sadri Şener Soruları Yanıtladı

Trabzonspor'un transfer çalışmalarında sessiz kalması sonucu gözler Sadri Şener'e çevrildi

Sadri Şener Soruları Yanıtladı

Başkan Sadri Şener, RadyoSpor'a telefon ile katılarak canlı yayında soruları yanıtladı.

Son günlerde özellikle sosyal medyada yayılan Şenol Güneş ile arasında sorun var söylentilerine " Şenol hoca ile aramızda sorun olması mümkün mü? O benim çok eski arkadaşım " şeklinde cevapladı.

Akyazı hakkında sorulan soruya ise Şener gülerek "onu bana değil Toki başkanına sorun, ama şu anda 4-5 kamyon ile dolum yapılıyor bu şekilde bitmesi çok zor" şeklinde cevaplarken." Bizim Trabzon'da bir tanjant yolu ben çocukken yapılıyordu.Daha yeni bitti.Stad da bmyke bir şey olur herelde!, Bursa stadı betonları atılıyor biz halen dolgu durumundayız" şeklinde bir örnek verdi.

Transfer sorusuna " Trabzonspor çok iyi bir takım, 1-2 transfer yapmayı istiyoruz.Transfer çalışmalarına iyi başladık fakat sonunu getiremedik.Transfer izleme komitesinde eksik kaldık.Ben parasal tarafı çözerim, önümüzde ki yıllarda daha iyi izlenimlerimiz olacak, izleme komitemize yeni gelenler oldu ve daha gideceklerde olacak." şeklinde cevapladı.

Hasan Yener ile aralarındaki sorunada cevap veren Şener, gülerek "Kendisine bir imzayı atmadığında dolayı kızdım.Ama ben sadece kızarım kin beslemem.Kızgınlığımı bazen unutur bazen hatırlarım.Ama sonuçta ben başkanım son kararı ben veririm, onun imzayı atmaması bir şeyi değiştirmez." şeklinde yanıtladı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
turgut Engin - 5 yıl önce
trabzonspor daha kaç kişiye bakacak onu merak ediyorum.susturmak için herkese kulüpte görev verildi verilmeyede devam ediliyor.taraftarda uyumaya devam ediyor çok yazık.yeni komiteler kurun oralarada birkaç kişi alın.trabzon herkese bişey verdi ama yazıkkı trabzona kimse bişey vermedi yazıklar olsun hepinize.
Avatar
temel hoca - 5 yıl önce
bunlarla bu işler turumez nuri albayrağı eleştirenler derdeee
Avatar
Mikail, Demirci - 5 yıl önce
benim anlamadığım trabzonspor neden iyi bi transfer gerceklestiremiyo cok üzgünüm bu konuda
Avatar
mert can - 5 yıl önce
istifanı ver git artık trabzonspor taraftarı seni istemiyor
Avatar
MEHMET ŞAHİN - 5 yıl önce
fuzuli̇ konuşmanin manasi yok..transfer yoksa sende yok ol.birak yakasini bu futbolun.her transfer görüşmesi̇ öncesinde c ebi̇ne ne kadar para i̇ndi̇receği̇ni̇n hesabini yapiyosun,şartlar para yi̇yemeyeceği̇n gi̇bi̇ oluşursa bu sefer transferden vazgeçi̇yorsun.utan utan