Sadri Şener'den CAS Açıklaması

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, 2010-2011 sezonu şampiyonluğu için önlerinde öncelikli olarak Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi sürecinin durduğunu söyledi.

Sadri Şener'den CAS Açıklaması

Şener, Trabzonspor Dergisi'nin Kasım ayı sayısındaki yazısında, geçirdiği ameliyat sonrasında kendisini yalnız bırakmayan ve geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ettiğini, kısa sürede iyileşerek değerli taraftarlarıyla buluşmak istediğini belirtti.
 
Yaşadıkları tüm talihsizliklere rağmen gecelerini gündüzlerine katarak yine kulübü düşündüklerini ifade eden Şener, "Şu anda önümüzde öncelikli olarak CAS süreci durmaktadır. Bu yolda çalışmalarımıza daha büyük bir gayret ile devam edeceğiz. Hukukun tüm unsurlarını kullanarak hakkımızı arayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.
 
Sahaya gelince bekledikleri puanları toplayamadıklarını ifade eden Şener,
 
"Ancak bizimle aynı durumda olan başka takımlar da var. Bu saatten sonra geriye bakacak değiliz. Gereken dersleri alıp önümüze döneceğiz. Kadromuzu motive edip birlikte süratle üst sıralara çıkmalıyız" diye konuştu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MENEJERLERE CEKI DÜZEN VERIN - 4 yıl önce
colkan ve olcan in menejeri kimki trabzon un hocasi hakkinda ileri geri konusabileler.bu cesreti istanbul takimlarindna mi almislar yada emiri?????????
Avatar
Beşikdüzülü HAMZAN - 4 yıl önce
size güveniyoruz, hep yanınızdayız. içimizdeki fenerlileri dikkate almayın, moralinizi bozmayın. bu kupa trabzon'un namusudur. 30 sene daha şampiyon olmayalım ama kupamızı alıp haramzedelere dersini verelim