Sadri Şener'den Fenerbahçeli Yılmaz Vural'a Cevap

Trabzonspor için söylediği sözlere Sadri Şener'den cevap geldi.

Sadri Şener'den Fenerbahçeli Yılmaz Vural'a Cevap

Türk futbolunun iki renkli siması karşı karşıya geldi! Trabzon Başkanı Sadri Şener, “Trabzon’a üzüldüm” diyen Yılmaz Vural’a, “Senin öyle bir yetkin yok. Trabzon’a bir tek ben üzülürüm” yanıtını verdi.

Esprili kişiliğiyle tanınan Trabzon Başkanı Sadri Şener, en az kendisi kadar renkli bir karakter olan Sanica Boru Elazığ Teknik Direktörü Yılmaz Vural’a yanıt verdi. Başkan Şener, geçtiğimiz hafta oynanan ve SB Elazığ’ın 3-1 galibiyetiyle sonuçlanan maçın ardından, “Trabzon’un haline üzüldüm” açıklaması yapan Vural’a, “Ne kadar ayıp bir demeç... Senin öyle bir yetkin yok ki bir kere. Trabzon’a bir tek ben üzülürüm. Bunu herkes böyle bilsin” şeklinde yanıt verdi. Açıksözlülüğüyle bilinen Yılmaz Vural’ın Şener’in bu sözlerine cevap verip-vermeyeceği ise meraklı bekleniyor.

‘AGRESİF OLMASI İYİDİR’
Sadri Şener, Fırtına’nın yeni teknik direktörü Tolunay Kafkas hakkında ise şunları kaydetti: Tolunay hoca çok iddialı. Futbol konusunda iyi eğitim görmüş. Agresif olması da hoşuma gidiyor. Bizimkiler biraz dağınıktı; böyle bir tip lazımmış. Kadro bu dedik, bu konuda da bir sıkıntısı yok. Kendisinin çok geniş bir futbolcu portföyü var. Bizim için çok yararlı olacak.


HTSPOR / Haluk AYYILDIZ

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Recep Kahraman - 4 yıl önce
asıl terbiyesizlik sadri şener'in yaptığı.adam üzülmüş içinden geçen duygu ve düşüncelerini aktarmış bu çok doğal.buna bu şekilde cevap vermek asıl terbiyesizliktir.ayrıca madem sadri şener bu kadar üzülüyordu takımın durumuna takımı bu durumlara düşürmeseydi.boş erkeklik yapmasın.
Avatar
şenol doğan - 4 yıl önce
sayın başkan eli eleştricene eleştrilere transfer ve icraatla cvap verin başkan efendi ne demişler eşşek ölür kalır semeri insan ölür kalır eseri ilk eleştriyi kendinize yapın başkan beni maçlara gidemez hale getirdiniz teşşekkür ederim
Avatar
Ercan AL - 4 yıl önce
sadri başkanın yarası büyük adam iyi niyeti ile birşey söoylemiş ama ona bile atarlanıyor. istifa etsede trabzon kurtulsa.
Avatar
numan tosun - 4 yıl önce
bu işte trabzonun başkanı,başka söze gerek var mı?