Sadri Şener'e Anlamlı Destek

Tribünler açtığı dev pankart ile Sadri Şener'e anlamlı destek verdi.

Sadri Şener'e Anlamlı Destek

Trabzonspor’un, çıkış aradığı Kasımpaşa karşılaşmasında, Bordo-Mavili taraftarlar tarafından Başkan Sadri Şener’e büyük destek geldi. Trabzonsporlu taraftarlar açtıkları pankartla, başkan Şener’e “Asla yalnız yürümeyeceksin” mesajı verdi.

Trabzonspor’da geçtiğimiz haftalarda yaşanan Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz ile Trabzonspor yönetimindeki krize taraftarlarda müdahil olmuştu. Yapılan ardı ardına açıklamalar sonrasında kriz sakinleşirken Başkan Sadri Şener’de dün Trabzonspor’un TFF’yi şikayet ettiği 77 sayfalık dosyayı Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne vermişti.

Başkan Şener’in dün AİHM’e şikayet dosyasını tek başına vermesi sonrası bugün Kasımpaşa maçında taraftarlardan Başkan Şener’e anlamlı bir destek geldi. Başkan Şener’i İngiliz takımı Liverpool’un sloganı ile destek verdi. Maç sırasında açtıkları, pankartta Başkan Şener’in fotoğrafının üzerine Liverpool ile özdeşleşen slogan “Asla yalnız yürümeyeceksin” yazan Bordo-Mavili taraftarlar, taraflı tarafsız her kesimden alkış aldı.
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
meöz - 4 yıl önce
maçtaydım ve hiç destek görmedim açılan dev bayrak da hiç alkış toplamadı ne yapmaya çalışıyor bu millet anlamadım adam hakkımızı tek başına savunuyor
Avatar
alikemal akyasan - 4 yıl önce
merak etme trabzondakı trabzonsporlular destek vermesede biz dışardaki taraftar sadri şeneri yalnız bırakmayız sadri şener ve trabzonspor bizım onurumuzdur biz fenerbahçeliler gibi onurumuzu satmayız
Avatar
kacandan - 4 yıl önce
meöz,herkes bu yapılanları boş görebilir.inanın ki sizin yaptıklarınızı destekleyen birsürü taraftar var.uzakdayız ama arkanızdayız.