Şenol Güneş Adaletsizliğe Karşı Pes mi Ediyor?

Sadri Şener'in kalması için ısrarda bulunmadığı Şenol Güneş, bütün özel eşyalarını toplayıp bir araçla evine götürdüğü ortaya çıktı

Şenol Güneş Adaletsizliğe Karşı Pes mi Ediyor?

Trabzonspor'da Şenol Güneş bilmecesi devam ediyor, her geçen gün tecrübeli teknik adamın takımı bırakacağı yönünde ortaya çıkan detaylar ciddi boyutlara ulaşıyor. Hafta içinde yaptığı açıklamasında "Enerjim kalmadı. Bugün ben varım, yarın başka biri olabilir.

Hiç kimse de sürekli görevde kalamaz" sözleriyle ayrılık sinyali veren Güneş'in, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki kendisine ait odada yer alan bütün özel eşyalarını toplayarak bir araçla evine götürdüğü ortaya çıktı. Odasındaki hediyelik eşyaları bile alan Şenol Güneş'in bu tavrı 'ayrılmayı iyice kafasına koydu' şeklinde yorumlandı.

PAZARTESİ NETLİK KAZANACAK

Bordo-Mavili yöneticilerin kesinlikle bırakmak istemediği Şenol Güneş ile üçlü bir toplantı gerçekleştirilecek. Başkan Sadri Şener, Asbaşkan Nevzat Şakar ve teknik direktör Şenol Güneş yarın İstanbul'da bir araya gelerek taraftarların ve kamuoyunun cevabını merakla beklediği 'Şenol hoca gidiyor mu, kalıyor mu? sorusuna netlik kazandıracaklar.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MEHMET AYDIN - 5 yıl önce
güneş imiz hiç bir zaman bizi bırak(a)maz ancak şöyle olur bazen kış gibi olur ama muhakak sonu hep yaz dır kavur bizi ateşinle baba!!!
Avatar
Rahmi Lars - 5 yıl önce
gıtsın bu adam ısı bıle olmasın gıtsın ya
Avatar
emrah tusun - 5 yıl önce
şenol güneş hocamızdır bizim hiç bir yere gitmez gitmeyecektir biz trapzonsporumuzu öyle böyle degil yürekten sevdik