“Şenol Güneş” İsmini İstedi

Milliyet yazarı Atilla Gökçe’nin Trabzonspor’un Akyazı Stadı için "Şenol Güneş’in ismi verilsin" önerisine bordo mavili kulübün eski Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu da destek verdi.

“Şenol Güneş” İsmini İstedi

FutbolArena TV’ye konuşan Hayrettin Hacısalihoğlu, "Şenol Güneş’in adı yeni stada verilebilir" dedi.

"ŞENOL GÜNEŞ’İN BÜYÜK HİZMETLERİ VAR"

Şenol Güneş’in Trabzon’a ve Türk futboluna büyük hizmetler verdiğini söyleyen Hayrettin Hacısalihoğlu, "Şenol Güneş ismi Trabzonspor ve Türk futbolu için çok önemlidir. Türk futboluna birçok konuda büyük katkıları var. Hoca olarak yetiştirdiği çok sayıda oyuncular var. Türk futboluna ve Trabzonspor’a o kadar çok hizmeti var ki ismi verilmesi için birçok sebep var. Fatih Terim’in adı 2 stada veriliyorsa Trabzon Stadı’na da çok rahat Şenol Güneş ismi verilmelidir. Fatih Terim ve Şenol Güneş gibi hocaların örnekleri çok az. Futbolda simge olmuş insanlar. Bence isimlerinin verilmesi doğru olur" ifadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
True legend - 5 ay önce
Ne kazim koyuncusu ya bitek kazim koyuncumu trabzonsporluydu iyi bende trabzonsporluyum benim adimi koysunlar ne sacmasapan bi düsünce yani illa bi komonist ismi konulacak dimi trabzonada öyle yakisir zaten
Avatar
Gökhan - 5 ay önce
Kazım Koyuncu ismi verilmeli o hem trabzonlu değil hem trabzonsporlu
Avatar
Sait - 5 ay önce
Bende Trabzonlu değilim Elazığ lıyım ama trabzonspor luyum.