Şenol Güneş'in Yakasından Düşmüyorlar!

Şenol Güneş'in yıprandığı ve istifa edeceği sesleri yükselmeye başladı!

Şenol Güneş'in Yakasından Düşmüyorlar!

Şenol Güneş ve Sadri Şener'i yıpratma çalışmaları son sürat sürüyor. Şenol Güneş'in yaptığı basın açıklamasında Şener ile sonuna kadar devam edeceğini söylemesine rağmen, Trabzonspor düşmanları komplo teorisi üretmeye devam ediyor. Şu an itibari ile Şenol Güneş'in takımı kesinlikle bırakmayacağı, bu kötü gidişe son vermek için elinden geleni yaptığı öğrenildi.

ŞENER ve GÜNEŞ İLE BAŞARI

Şenol Güneş ve Sadri Şener'in aralarının bozuk olduğu yönündeki söylentiler kesinlikle doğruyu yansıtmamaktadır. Şenol Güneş'in, basında çıkan haberlerden yorulduğu ve artık görmemeye çalıştığı, bu nedenle cevap verme gereği duymadığı öğrenildi. Sadri Şener Başkanlığı döneminde gelen başarılarda Şenol Güneş imzası bulunuyordu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yusufcanarsincatakandanik santataskoprucicekli - 5 yıl önce
sayinarkadaslarimbiranadoluefsanesinin devamisizinelinizdetabi takimin bir sahaidarecisivardi sadriabi efendimutevazionurluaynizanandade onurlugururluezgin birkardesimizdir onounicinbizseyirciyoneticinededigimizi bilelim yabir futbolcunun hatasinibirtakimmi ceksin benoynarken iyim oyunuokuyomiyorsam kotuyum eski efsaneden birtek kalecisenolkalmiscemilerturgaylaraliyavuzalikemalarosmanlarveniceleriturgaylariskenderlertuncayi hatirlarim ortasahadan topavurdu giti gol oldu
Avatar
murat kiraz - 5 yıl önce
bu tuzağa trabzonsporlular bile düşüyor şenol hoca takım iyiyken en iyi hoca şimdi ne oldu destek verin kötü zaman destek vermek en önemlisi
Avatar
hamitmiral - 5 yıl önce
şenol güneşe desdekliyoruz
Avatar
Akyazı - 5 yıl önce
kimse kimseyi enayi yerine koymasın, geçen yıl okadar alınıp, sözleşmeleri feshedilen, yada 18 e bile giremeyen yabancı futbolculara milyonlarca avroyu veren, takımın enlerini istanbul klüplerine satıp, adam gibi transfer yapamayan, göstermelik transferlerini uefa elemelerine bile yetiştiremeyen kim?
Avatar
Yakup SAYIN - 5 yıl önce
trabzonsporlular zaten bu tuzagın hedefı. adamalr hırsızı namussuzu hapıs cıkısında kucakladı omuzlarda tasıdı. biz alnı ak bası dık adamı ıcımıze sıgdıramadık. utan butun şehir utan.
Avatar
SENOL HOCAM CEKINME - 5 yıl önce
senol günes böyle yöneticileri ve baskani satmamak adina elestirmemek adina kendi kariyerini sarsiyor farkinda degil.
Avatar
ayhan balaban - 5 yıl önce @SENOL HOCAM CEKINME
keinlikle katılıyorum
Avatar
adem kosal - 5 yıl önce
aynen hocam durmak yok yola devam ama baskanda futbaolcu alsın colman oynsın