Şenol Güneş'ten Sürpriz İstek

Trabzonspor taraftarları şike sürecinde yapılan adaletsizliğin cevabını sandıkta vermeye hazırlanıyor.

Şenol Güneş'ten Sürpriz İstek

2010-2011 sezonunda Trabzonspor’da teknik direktörlük yapan ve şampiyonlukta en büyük pay sahibi olan Şenol Güneş’e taraftardan “Trabzonspor’un Belediye Başkan Adayı ol” yönünde baskısı var.

Şike sürecinde adaletsizliğe karşı, siyasilere iğneleyici söylemleriyle dikkat çeken Şenol Güneş’in yakın çevresine siyasete asla girmeyeceğini işinin spor olduğunu söylediği öğrenildi.

Eski Bakan Faruk Özak’ın da Şenol Güneş’i bu konuda uyardığı iddia ediliyor. Erdoğan Bayraktar’ın istifasının ardından yerel seçimler öncesi sahaya inmesi beklenen Faruk Özak’ın, kardeşi olarak gördüğü Şenol Güneş’in adaylığının kendilerine zarar vereceğini düşündüğü iddia edildi.

Bütün siyasi partiler el birliği ile Trabzonspor’un hakkı olan kupanın üstünü örtmesine, yerel seçimlerde Trabzonspor taraftarının sessiz kalmaması bekleniyor.

BOŞ OY KAMPANYASI

Trabzonspor taraftarı aday çıkartamaması halinde, sandığa giderek boş oy kullanarak tepkisini ortaya koyacağı iddiası da var. Sosyal medya üzerinden “benim oyum Trabzonspor’a” kampanyaları oldukça ilgi çekip beğeni topluyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
harun 61 - 3 yıl önce
siz ancak ipsoli dudarsınız
Avatar
köksal verep - 3 yıl önce
Trabzonspor ayrı trabzon ayrı spor icin kentin gelişmesinin önüne geçemem adamlar stad yapıyo yetmedimi ....kim yaptı trabzonspora bu zamana kadar bişe .... bunlar yapıyo işte kim nederse desin kim ne yaparsa yapsın oyum ölümüne ak parti ......