Şenol Güneş'ten Ünal Karaman Hakkında Önemli Açıklama

Trabzonspor'un geleceği adına büyük bir adım atıldı.

Şenol Güneş'ten Ünal Karaman Hakkında Önemli Açıklama

Şenol Güneş, Ünal Karaman'la ilgili olarak, “Benim yardımcılığımı yapacak. Ben olmadığım zamanlarda benim adıma her şeyden sorumlu olacak, gerekirse takımın başında sahaya çıkacak” dedi.
 
Deneyimli çalıştırıcı, dün sabah yapılan idmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Ünal Karaman’ın görev tanımına değinen Güneş, “Ünal hoca benim yardımcım olacak.
 
Saha içinde gerekirse maç konuşması yapacak, takımın başında sahaya çıkacak. Ben olmadığım zamanlarda benim adıma her şeyden sorumlu olacak. Daha önce Ünal Karaman’ın geleceği, diğer hocaların ise gideceği yönünde söylentiler vardı.
 
Bütün hocalarımız kalacak. Herkesin takım içinde pozisyonu zaten ayrı” diye konuştu. Zokora ve Bamba’nın milli takım kampında olduğunu söyleyen Güneş, “Alanzinho ve Henrique izinli. Yarın (bugün) kampa katılacaklar. Colman’ın 29 Aralık’ta gelmesi gerekiyordu ancak gelmedi. Aynısını daha önce de yapmıştı.
 
Kendisiyle ilgili gereken işlem yapılacak” dedi. Başarılı teknik adam, 2 Ocak’a kadar zihinsel dinlenme yapacaklarını, daha sonra çalışmalara başlayacaklarını da sözlerine ekledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mustafa köstereli - 4 yıl önce
şenol hocanın kafasına saksı düştü. geçen sezon bir ünal hocanın görevine son vermişti hangi ünal'dı o acaba ya bırak bu milletle dalga geçmeyi bu senede aynı ünal hocayı yeni transfer olarak sunuyorsun ayıp ya git ye lahana yat aşaaaa...
Avatar
zeki gebic - 4 yıl önce
unal bizim arkadasimizdir hocamizinda arkadasidir ast ust diye birsey yotur senol hoca unal hocanin abisidir v hocasidir en onemlisi abi kardestiler
Avatar
FUAT YILMAZ - 4 yıl önce
yapilmasi gerekli çok fazla şey var. fakat şu an itibariyle en azindan ikinci yari için; iyi bir stoper, orta sahanin sağina çok iyi bir oyuncu ve direkt oynayabilecek bir gölcü(vebo vb) fakat hiçbiri olur mu? şu an kimse evet diyemez. allah yar ve yardimcimiz olsun.