Sezer Öztürk'ten Trabzonspor Açıklaması

İbrahim Toraman ile ettiği kavganın ardından gündem konusu olan Sezer Öztürk'ün menajeri Özkan Doğan çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sezer Öztürk'ten Trabzonspor Açıklaması

 Beşiktaş'ta forma giyen Sezer Öztürk'ün menajeri Özkan Doğan, Beyaz TV Muhabiri Ertan Süzgün'e önemli açıklamalarda bulundu. 

Doğan, dün Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Sezer'in Trabzonspor'a transferi konusunda yaptığı' Sezer'in Trabzonspor'da ne işi var' açıklamalarına cevap verdi. 

Sezer Öztürk'ün Beşiktaş'a 3 ay olarak değil 3 sene için sözleşme imzaladığını belirten Doğan,'' Sezer, tahrik sonucu malesef üzücü bir olaya karıştı. Ama şartlar ne olursa olsun Beşiktaş'tan ayrılma gibi bir durumumuz yok. Sezer kalitesiyle tekrar siyah beyazlı formayı giyebilmek için tüm gücüyle çalışmalarını sürdürecek. Bizim ne Trabzonspor ne de başka bir takımla görüşmemiz söz konusu değil. Çünkü Sezer Beşiktaş'ta kalacak. Bu yönde kesinlikle bir çalışmamız olmadı ve olmayacak'' diye konuştu. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kemal bayraktar - 3 yıl önce
Bizde sezerden bes gömlek daha 1461de topcu var siz kendinizi bir nigmetmi sannediyorsunuz köpekler trabzon sizin gibi kus beyinli zeka özürlü topculara ihtiyaci yok siz ancak birbirinizi yiyin bizler gülelim .