Şikeciler Tahriklere Başladı

Fenerbahçe, TFF'den ilginç bir talepte bulunacak. Bakalım TFF bu isteğe ne cevap verecek!

Şikeciler Tahriklere Başladı

 Fenerbahçe yönetimi Trabzonspor müsabakasına siyah forma ile çıkma talebinde bulunacak. İstanbul medyası Federasyona isyan olarak nitelendirse bile, şikecilerin siyah formayı matem gerekçesiyle Trabzonspor müsabakasında giymek istemeleri ilginç bulundu.

Sezon Başında TFF’ye Siyah Forma Bildirmemiş

PROSEDÜR gereği sezon başında TFF’ye verilen forma standartları dışında müsabakalara farklı biçimde çıkış izni verilmiyor. Olağanüstü durumlar ve mecbur kalınan matem dönemleri dışında takımların farklı renklerle sahaya çıkması kabul edilmiyor. Fenerbahçe yönetiminin bu talebine TFF’nin ne diyeceği merak ediliyor.

Şikeci, Mağdur Algısı Oluşturmak İstiyor

ŞİKE yaptığı hem Türk adaleti hem küresel adalet tarafından onaylanan ve kesinleşen Fenerbahçe yönetiminin hala “Mağdur algısı” oluşturmak için her yolu denemesi artık bıktırdı. Trabzonspor müsabakasına siyah forma ile çıkma talebi açıkça tahrik olarak yorumlandı. 

FENERBAHÇE, TFF'den Trabzonspor maçı için ilginç bir talepte bulunacak.Fenerbahçe, Trabzonspor maçına siyah forma ile çıkma talebini iletecek. Bakalım TFF bu isteğe ne cevap verecek!

Sarı-Lacivertli yönetim, federasyona olan isyanını saha içinde de sürdürmeye kararlı. Gelecek hafta Trabzonspor’a karşı deplasmanda kritik bir randevuya çıkacak olan Fenerbahçe, bu maça siyah formayla çıkma talebinde bulunacak. Prosedür gereği sezon başında TFF’ye verilen forma standartları dışında müsabakalara çıkış izni verilmiyor. Kulüpler, lig başlamadan önce giyecekleri forma renklerini bildiriyor. Olağanüstü durumlar ve mecbur kalınan matem dönemleri dışında takımların belirtilen renklerin haricinde renklerle sahaya çıkması kabul edilmiyor. Fenerbahçe’nin bu sezon içerisinde kullanacağı renkler arasında ‘siyah’ yer almıyor. Yönetim, hafta içinde bu isteğini federasyona iletecek. TFF’nin vereceği yanıt şimdiden merak konusu oldu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Arif vural - 3 yıl önce
Onlarin analarini sikicez laf attiklari emniyet teskilatindan begenmedikleri yargidan yardim istemesinler oyle mac cikisi baskana saldirmak neymis gorecekler
Avatar
senel gònùl - 3 yıl önce
Cirkef.iblis bir grup.adibatasicalar...valla kan gòvdeyi götürúr.sakin musade edilmesin.adi serefsizler
Avatar
sezer yılmaz - 3 yıl önce
Onlar siyah giyerse bizde beyaz giyelim.