Şikeciler Trabzon'a Geliyor

Fenerbahçe'yi Trabzon'da kim karşılayacak ?

Şikeciler Trabzon'a Geliyor

 Sarı-lacivertli yönetim, takımı Trabzon'da yalnız bırakmayacak. Yöneticiler, başkan Aziz Yıldırım dışında tam kadro halinde Trabzon deplasmanına gidecek. Asbaşkan Abdullah Kiğılı kafile başkanı olacak. Kiğılı'yı ve diğer F.Bahçeli yöneticileri Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun stat girişinde karşılayacağı bildirildi.

"Ortam ne kadar gerildiyse Trabzonspor o kadar zarar gördü"

Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe maçı öncesinde kentte alınması gündemde olan güvenlik önlemlerine de değinerek, "Vali bey ile görüştüm ve bir toplantı yapacağız. Trabzon insanına baskı unsuru olarak bir şeyler kullanmaya kalktığınız zaman geri tepmiştir. Biz bu şehirde 70 bin kişi ile yürüdük ve hiç kimseden kötü bir hareket dahi olmadı. Geçmiş maçlara baktığınız zaman ortam ne kadar gerildiyse bundan hep Trabzonspor zarar gördü, Trabzonspor'a fayda sağlamadı. Bunların tersini yapalım" ifadelerini kullandı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Legend0061 - 3 yıl önce
Bizim yöneticileri anlamak zor ist size ... Muamelesi yapılıyor siz adamları karşılayacaksın...sorsalar size büyük Ts camiasına bu yakışır he...şirinlikler falan adam gibi gelene adam gibi gidilir ...büyüklük bu saatten sonra dişe diş diyebilmekte