Şimdi Janko Sorununu Çözecek

Menajer Altıncı, Janko için sefere çıkıyor

Şimdi Janko Sorununu Çözecek

Maliyeti Çok Yüksek

Trabzonspor’da yıllık 1 milyon 500 bin Euro’ya oynayan Mark Janko için kulüp menajeri Serhat Altıncı Dubai seferine çıkıyor. Önümüzdeki günlerde bu ülkeye gidecek olan Altıncı özellikle Janko için bazı kulüplerle görüşme yapacak. Janko önümüzdeki günlerde milli takımıyla iki maça çıkacak.

4 Yabancı Satılır

Serhat Altıncı, yabancı transferi için öncelikli olarak ellerindeki yabancıları satmak istediklerini belirterek “ Bamba, Celustka, Jebrin ve Colman’ın piyasası var. Malouda’yı konuşmaya gerek yok. Bizim için önemli olan yüksek maliyetli Janko’yu satabilmek. Bunu çözmeye çalışıyoruz” dedi.

“Almeida, Janko’dan 10 gömlek üstün”

Transfer listesinde Bulgaristan ve Polonya'da forma giyen bazı oyuncuları yazdığını belirten Mandıralı, kendisinden bekleneni bir türlü veremeyen Janko'ya da ağır eleştirilerde bulundu: "Takıma hiç katkısı yok, parasını tıkır tıkır alıyor. 'Hocam beni idmanlarda arkadaşlarımdan ayırmadığınız için teşekkür ederim' dedi. Mantığa bakar mısınız? Bana göre Almeida, Janko'dan 10 gömlek üstün. Sözleşmesinde mobilyalarının değiştirilmesi için her yıl 40 bin Euro ödenmesi maddesi varmış. Böyle şey olabilir mi?"

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.