Taraftarın Tepkisi Sert Oldu

Akyazı Spor Kompleksi'nin ismi konusunda Recep Tayyip Erdoğan'ın ardından ortaya atılan Faruk Özak'a tepki çok daha sert oldu.

Taraftarın Tepkisi Sert Oldu

Trabzonspor'un Fenerbahçe ile oynadığı maç öncesinde önerilen Recep Tayyip Erdoğan'a çok sayıda tepki gelirken, isme sıcak bakan çok az sayıda da olsa taraftarlar da olmuştu.

Tepkilerin büyüklüğü nedeniyle Recep Tayyip Erdoğan ismi askıya alınırken, ortaya Faruk Özak ismine tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gösterilenden kat ve kat fazla oldu.

Trabzonspor'un efsane kadrosunda yer almasına ve kulübe başkanlık yapmasına rağmen Faruk Özak'ın siyasete girdikten sonra yaptığı hamleler ve konuşmalar ile beraber istenmeyen adam haline geldi.

HaberTS.com okurlarına resmi Facebook sayfası üzerinden ,"Akyazı Spor Kompleksi'nin adının "Faruk Özak" olması düşüncesine taraftar ne diyor?" şeklinde sordu. Kısa bir süre içerisinde 100'den fazla yorum gelirken, "Faruk Özak" ismine 1 tane olumlu görüş belirten olmaması dikkat çekti. Trabzonspor taraftarının, "Faruk Özak" ismi konusunda görüşleri;
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.