Taraftarın Transfer İsteğine Ünal Karaman'dan Cevap

Henüz istenilen transferlerin yapılmaması nedeniyle taraftarların tepki göstermesine futbol genel direktörü Ünal Karaman'dan cevap geldi.

Taraftarın Transfer İsteğine Ünal Karaman'dan Cevap

 Karaman, “İsim yapmış oyuncu yerine, genç ve yetenekli isimler üzerinde çalışıyoruz. Taraftarımızın gönlü rahat olsun. En iyi kadroyu kuracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Alkışlanacak bir takım  sahada olacak” diye konuştu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mehmrt AYDIN - 4 yıl önce
genç ve yetenekli isimler zaten 1461 trabzon'da var. başka yerde aramaya gerek yok. yoksa transferlerinden nemalanacağın isimler mi arıyorsun. sayın bay 1995 şampiyonluğunun fenere gitmesini sağlayan ünal efendi.
Avatar
yusufcan - 4 yıl önce
trabzospordaunal karamanin hizmetlerindedolayi tesekkurediyoruz hamimandiralive diyer arkadaslarimizidekutluyoruz kimseye kusur bulmayin gunah keciside aramayin baskanimizade temkinlikonusup temkinli davranmasini istiyoruz vsatasmalarin seyircivede trabzon camiyasina zarar getirmesinden bir trabzonlu olarak endiselerimizi bildiririz fazla gurultuya gerekyok biz basarilar getirecek bir kadro isteme hakimzar syirci taraftarcamiyaolarak buyuklerinyani agirbaslivede ornek bir tutum sergilemelerini istiyoruz futbolspor centilmenlik durusluk ister kvgalarinic bir zaman cozum getirmiyecegini hepimiz biliyoruz fut bolcunun agzideyil ayagini vede formasiniislatmasoi gerekiyor peynirden gemi yurumez biz im sanpiyonluklar vede basarilara ihtiyacimiz var takimin uzun vadeli kurulmasinda faydavardir trabzonu sevmeyen trabzonda ki havayi hiset miyen kimolursaolsun basarisinin miumkun olmayacagi defalarla denenmistir trabzon kucuk bir sehirfutbolunu onelioldugukadar sehirdeki yasantiyaayak uydurmasi