Tayfa 3 Temmuz'da Toplanıyor

Trabzon'da şike paneli düzenleniyor.

Tayfa 3 Temmuz'da Toplanıyor

Trabzon'da şike paneli düzenleniyor.

01 Temmuz 2014 Salı 13:33
Tayfa 3 Temmuz'da Toplanıyor
 3 Temmuz Şike Operasyonu'nun 3. yıl dönümünde Tayfa Gençlik ve Spor Derneği, farklı bir etkinliğe imza atarak, süreç boyunca çalışmaları ile şikeye karşı mücadele eden Trabzonsporluları bir araya getiriyor. 

Yaptığı açıklamada, bu uzun ve zorlu sürecin başından itibaren bulundukları ortamlarda sözlü, fiili ve hukuki olarak mücadele veren Trabzonsporluların bu sürecin asli unsurları ve değerleri olduğunu belirten Tayfa Grubu Başkanı Erman Gedikoğlu , sözlerine şu şekilde devam etti: "Biz de bu sürece mücadeleleri ile etki eden Trabzonsporluları bir araya getirmek, hukuki manada etkin bir çalışma içerisinde olan avukatlarımızın, değerli hukukçularımızın süreçle ilgili paylaşımlarını almak adına bu paneli düzenliyoruz. Trabzonspor  taraftarı, bu süreçte ortaya bir mücadele koyan bu insanları tanımalı ve bu mücadelenin, artarak sürdüğünü herkese göstermelidir."

3 Temmuz Perşembe akşamı saat  21:15'te Akçaabat Erol Günaydın Kültür Merkezi'nde yapılacak olan panele kulüp avukatlarımızın yanı sıra, bu konuda mücadele eden pek çok kişinin katılması bekleniyor. 
Son Güncelleme: 01.07.2014 13:34
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575